L. Messi atvedė "Barcą" į dramatišką pergalę Valensijoje (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 9-ojo turo rungtynės.

"Mestalla" stadione "Valencia" susikovė su "Barcelona". "Šikšnosparniai" buvo arti to, kad atimtų taškus iš šalies čempionų, tačiau rungtynių pabaigoje paskirtas 11 metrų baudinys nulėmė Barselonos ekipos pergalę rezultatu 3-2.

Rungtynės svečiams iš Barselonos prasidėjo ne itin sėkmingai - 14-ąją minutę Andresas Iniesta patyrė traumą ir aikštę paliko ant neštuvų. Pirminiais duomenimis, ispanui trūko raiščiai ir be futbolo saugas gali būti priverstas būti tris mėnesius.

Vis dėlto "Barca" po savo kapitono traumos nesutriko ir 22-ąją minutę Lionelis Messi puikiu smūgiu nuginklavo Diego Alvesą. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių daugiau nei viena komanda nebepelnė, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrasis kėlinys šeimininkams klostėsi puikiai - 52-ąją minutę Muniras El Haddadi nubaudė savo buvusią komandą, o jau po keturių minučių Rodrigo, sulaukęs fantastiško Nani perdavimo, išvedė "Valencia" į priekį 2-1.

Deja, bet šeimininkai pranašumo ilgai nesidžiaugė ir jau 62-ąją minutę rezultatą išlygino Luisas Suarezas. "Valencia" ekipai iki pat rungtynių pabaigos gana sėkmingai sekėsi atlaikyti svečių atakas, tačiau Aymeno Abdennouro klaida baudos aikštelėje šeimininkams kainavo taškus.

Teisėjas Undiano skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo L. Messi. Po įvarčio katalonai dar sulaukė nepasitenkinimo iš šeimininkų sirgalių, kai į švenčiančius "blaugrana" futbolininkus buvo mestas plastikinis butelis.

Po pergalės "Barcelona" pakilo į pirmąją vietą, tačiau po "Atletico", "Real" ir "Sevilla" pergalių katalonai dar gali nukristi į ketvirtąją poziciją.

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" panaikino trijų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias 3-3 prieš "Eibar", o San Sebastiano "Real Sociedad" sutriuškino "Deportivo Alaves".

"Valencia" 2 - 3 "Barcelona"
22' [0 - 1] L. Messi
52' [1 - 1] M. El Haddadi
56' [2 - 1] Rodrigo
62' [2 - 2] L. Suarez
90+4' [2 - 3] L. Messi (11 m. baudinys)

"Espanyol" 3 - 3 "Eibar"
23' [0 - 1] S. Enrich
27' [0 - 2] D. Reyes (į savus vartus)
44' [0 - 3] Kike
64' [1 - 3] H. Perez
73' [2 - 3] P. Piatti
90+2' [3 - 3] L. Baptistao
84' F. Caicedo ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 3 - 0 "Alaves"
22' [1 - 0] X. Prieto
57' [2 - 0] W. Jose
87' [3 - 0] C. Vela

"Granada" 0 - 0 "Sporting Gijon"