L. Messi 11 m. baudinys mačo pabaigoje nulėmė pergalę prieš lygos autsaiderius (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 23-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" susigrūmė su "Villarreal". Po atkaklios kovos netikėtą pergalę pačioje susitikimo pabaigoje pasiekė svečiai.

Baskai visą rungtynių laiką kontroliavo žaidimo eigą ir ilgiau laiko buvo su kamuoliu. "La Real" per visą dvikovą atliko 16 smūgių, tačiau nei vienas jų net neskriejo į vartų plotą.

"Submarinai" buvo pavojingi kontratakose ir paskutinę pridėto laiko minutę skaudžiai nubaudė baskus - po puikaus Jaume Costos aukšto perdavimo po keitimo aikštėje pasirodęs Samu Castillejo vienu lietimu pasiekė puikų pergalingą įvartį.

"Villarreal" po pergalės atsilikimą nuo penktoje vietoje žygiuojančio būtent "Real Sociedad" klubo sumažino iki 2 taškų.

Dar kitose rungtynėse "Valencia" po Nani ir Simone Zaza įvarčių pranoko Biilbao "Athletic", o Vigo "Celta" namuose įtikinamu rezultatu nugalėjo Pamplonos "Osasuna".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje vos neprisižaidė su vieną iš prasčiausių "La Liga" komandų "Leganes". Tik rungtynių pabaigoje teisėjo paskirtas 11 metrų baudinys išgelbėjo "Barca" nuo lygiųjų - katalonai šventė pergalę rezultatu 2-1.

4-ąją minutę Lionelis Messi po puikaus Luiso Suarezo perdavimo išvedė šeimininkus į priekį, tačiau vėliau "Leganes" demonstravo agresyvų žaidimą ir kovojo dėl lygiųjų.

71-ąją minutę svečiams pavyko pasiekti savo tikslą - po prarasto Sergio Roberto perdavimo Unai Lopezas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Katalonai nebeturėjo kur trauktis, tačiau itin pavojingų progų šeimininkams sukurti nepavyko. Vis dėlto artėjant rungtynėms į pabaigą Neymaras išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo L. Messi ir išplėšė sunkią pergalę savo komandai.

Po sunkios pergalės "Barca" išlaiko taško atsilikimą nuo Madrido "Real", tačiau pastarieji dar turės šansą pranašumą padidinti iki 7 taškų.

"Real Sociedad" 0 - 1 "Villarreal"
90+4' [0 - 1] S. Castillejo

"Valencia" 2 - 0 "Athletic"
13' [1 - 0] Nani
45+1' [2 - 0] S. Zaza

"Celta" 3 - 0 "Osasuna"
23' [1 - 0] P. Sisto
87' [2 - 0] Jozabed
89' [3 - 0] I. Aspas

"Barcelona" 2 - 1 "Leganes"
4' [1 - 0] L. Messi
71' [1 - 1] U. Lopez
89' [2 - 1] L. Messi (11 m, baudinys)