L. Martinezas turėtų likti Milane: derinamos paskutinės naujo kontrakto detalės © „PA pictures“ nuotr.

Išvykus Romelu Lukako iš Italijos, Milano „Inter“ pagrindinis prioritetas buvo išlaikyti kitą labai svarbų puolėją komandoje, Lautaro Martinezą ir panašu, kad tai pavyks padaryti. 

Iš Italijos sklinda gandai, jog L. Martinezas yra arti to, jog pasirašytų naują ilgalaiką sutartį su „Inter“ ekipa. „Sky Sport Italia“ žurnalistas Matteo Moretto būtent tai patvirtina, jog argentinietis yra labai arti, kad pasirašytų naują kontraktą. 

Tuo tarpu, žurnalistas Fabrizio Romano teigia, jog paskutines kontrakto detales bus sutartos per artimiausias savaites ir tuomet bus pasirašytas naujas kontraktas. Šiandien L. Martinezas bei jo agentas buvo susitikęs su „Inter“ vadovais. 

Dvi savaitės lieka iki transferų lango pabaigos, o 23-ejų puolėjas šią vasarą buvo labai stipriai siejamas su tokiais klubais, kaip Madrido „Atletico“, Londono „Arsenal“ bei „Tottenham“. Buvo pasirodę gandų, jog „Tottenham“ su „Inter“ buvo susitarę ir dėl sumos, už kurią L. Martinezas persikels į Šiaurės Londoną, tačiau vėliau R. Lukaku transferas į „Chelsea“ sumaišė visas kortas. 

L. Martinezo dabartiniame kontrakte liko 2 metai, o tai irgi labai stipriai skatino gandus, jog argentinietis gali palikti Milano „Inter“ šią vasarą. 

Straipsnio įvertinimas: 4 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos