L. Jardimas: komanda negalėjo susikoncentruoti

Leonardo Jardimas užjautė Dortmundo "Borussia" klubą, prieš kurį jo vadovaujamam "Monaco" UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje teko žaisti praėjus mažiau nei 24 valandoms po įtariamos teroristinės atakos.

Pirmoji šių komandų akistata buvo perkelta iš antradienio dėl šalia vokiečių autobuso nugriaudėjusių trijų sprogimų. Laimei, niekas rimtai nenukentėjo, tačiau kelioms savaitėms iš rikiuotės iškrito vidurio gynėjas Marcas Bartra.

Suprantama, jog Thomaso Tuchelio auklėtiniai nebuvo pačios geriausios formos, bet susikaupti vakarykčiame mače negalėjo ir Prancūzijos atstovai. Jie šią dvikovą laimėjo rezultatu 3-2.

"Manau, kad istorijoje išliks ne šių rungtynių rezultatas, o pati situacija", - kalbėjo Jardimas.

"Tai nėra problema, susijusi su futbolu, ji nutiko ne dėl sporto. Visgi, manau, kad Dortmundo bei Monako sirgaliai ištaisė šį vaizdą. Labiau džiaugiuosi abiejų komandų aistruolių požiūriu."

"Žinoma, pasirengimas nebuvo toks pats. Tam pačiam mačui ruošėmės du kartus. Antroji pasirengimo diena buvo sunkesnė. Tai normalu: žaidėjai vakar skambino šeimai, bičiuliams, draugams... Koncentracija nebuvo aukščiausio lygio."

"Visgi, mūsų ekipa bei, manau, Dortmundo, susikaupė ir abi komandos sugebėjo sužaisti rungtynes."

Rezultatu 3-2 pasibaigusiame susitikime vėl spindėjo 18-metis Kylianas Mbappe, įmušęs dukart.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos