L. Enrique: mums trūko efektyvumo prieš tobulą "Juventus" gynybą

Neymaras atsigulė ant vejos ir tiesiog pravirko, Lionelis Messi aikštę paliko nuleidęs galvą, liūdnos emocijos užplūdo ir kitą „Barcelona“ atakų meistrą Luisą Suarezą. Visi jie įvarčių nemušė 190 minučių, nuolat atsimušdami į meistriškai suręstą Turino „Juventus“ gynybą, rašo lrytas.lt.

Trečiadienį „Barcelona“ klubas baigė pasirodymą Čempionų lygoje. Ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse savo aikštėje katalonai taip ir neįmušė įvarčių ir 0:0 sužaidė su „Juventus“ ekipa. Pastaroji Turine katalonus sutriuškino 3:0.

Tai – jau antrasis sezonas iš eilės, kuomet „Barcelona“ Čempionų lygą palieka ketvirtfinalyje.

„Mes turėjome progų ir jeigu būtume žaidę efektyviai, būtume įmušę. Tiek smūgių ne į vartų plotą yra tiesiog puolimo brokas, – kalbėjo „Barcelona“ strategas Luisas Enrique, kuris po sezono paliks komandą. – „Juventus“ nusipelnė eiti į kitą etapą. Ši komanda žino, kaip tobulai gintis. Sukūrėme pakankamai progų, kad eitume toliau, bet tam nebuvo lemta išsipildyti. Viską lėmė pralaimėjimas Turine. Tą pirmąją pusę prisiminsiu visuomet.“

Trečiadienį buvo pirmasis kartas nuo 2013 metų gegužės mėnesio, kai „Barcelona“ nesugebėjo per Čempionų lygos rungtynes namuose įmušti įvarčio.

Dalis „Barcelona“ sirgalių po rungtynių liko stovėti tribūnose ir plojo savo herojams, kaltinamiems užmiršus savąsias šaknis ir pernelyg dairantis į pirktinius futbolininkus.

L.Enrique teigė, kad toks palaikymas padėjo ištverti sunkų momentą. „Barcelona“ futbolininkai norėtų ilgesniam laikui prisėsti ir apsvarstyti, kas nutiko, tačiau to laiko tiesiog nėra.

Sekmadienį Ispanijos čempionate laukia „El Clasico“ mūšis su Madrido „Real“.

„Esame žmonės ir žinoma, kad kažkaip visa tai mus paveiks. Bet mūsų laukia labai svarbios rungtynės ir mes privalome stengtis laimėti. Nors dabar ir nėra mūsų geriausias etapas, tikiu, kad galime laimėti Madride“, – kalbėjo Gerardas Pique.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos