L. Donovanas: tikiu, kad JAV laimės Pasaulio čempionatą

Jungtinių Amerikos Valstijų futbolo rinktinė nepatenka tarp dvidešimties stipriausių komandų FIFA reitinguose, tačiau rezultatyviausias visų laikų šios ekipos žaidėjas Landonas Donovanas tiki, jog jis pamatys amerikiečių triumfą Pasaulio čempionate.

Jurgeno Klinsmanno treniruojama rinktinė praėjusiame čempionate Brazilijoje pateko tarp 16 stipriausių, tačiau po pratęsimo nusileido Belgijos ekipai. Kol Amerikos rinktinė ruošiasi „Copa America Centenario“ turnyrui, Donovanas pasidalijo savo mintimis apie tai, kaip jie gali iškovoti Pasaulio čempionų titulą.

„Kiekviename Pasaulio čempionate, tam, kad laimėtum tau reikia daug sėkmės ir gero pasiruošimo. Kol Brazilija ir Vokietija gali sužaisti keturis normalius mačus ir du puikius susitikimus bei tapti nugalėtojais, tokioms komandoms kaip JAV ir Meksika reikia sužaisti daug puikių rungtynių ir tada tu gali to tikėtis. Meksika į pirmenybes važiuoja jau keletą dešimtmečių, tačiau niekada netapo čempionais, o mūsų rinktinė pateko vos į kelis Pasaulio čempionatus. Tačiau aš tikiu, jog pamatysiu JAV triumfą Pasaulio čempionate“, - teigė Donovanas.

JAV „Copa America Centenario“ turnyrą pradės birželio 3 dieną susitikimu su Kolumbija.