Kuriozinis A. Masuaku įvartis privertė „Chelsea“ komandą kapituliuoti derbyje © Action Images via Reuters nuotr.

Anglijoje šeštadienį „Premier“ lygos turą atidarė Londono derbis Londono olimpiniame stadione.

Derbyje, kiek netikėtai, triumfavo „West Ham United“ ekipa, kuri 3:2 įveikė lygos lyderius „Chelsea“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje į priekį pirma įsiveržė „Chelsea“ ekipa. Po kampinio tiksliai smūgiavo Thiago Silva, tačiau 40-ąją minutę 11 m baudinį į savo vartus atsivėžė patys „aristokratai“.

Jorginho atidavė rizikingą perdavimą Edouardui Mendy, kuris kamuolio neišmušė, ji prarado ir prasižengė prieš Jarrodą Boweną. 11 m baudinį tiksliai realizavo Manuelis Lanzini.

Tačiau dar prieš pirmojo kėlinio pabaigą „Chelsea“ vėl įsiveržė į priekį – Masonas Mountas puikiu smūgiu nuginklavo Lukaszą Fabianskį.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Jarrodas Bowenas, kuris „Chelsea“ vartų sargą nuginklavo iš už baudos aikštelės.

Lemiamas rungtynių momentas buvo ganėtinai kurioziškas. Po keitimo, dėl kito žaidėjo traumos, į aikštę žengęs Arthuras Masuaku bandė pakelti kamuolį į baudos aikštelę, bet vietoj to netikėtai pergudravo E. Mendy ir įmušė lemiamą rungtynių įvartį.

Po šios pergalės „West Ham“ ekipa kiek stabilizavo savo situaciją priekiniame ketverte, o „Chelsea“ komandą šiandien turnyrinėje lentelėje jau gali aplenkti „Liverpool“ ir „Manchester City“ ekipos.

Šiose rungtynėse dėl traumų rungtynių nebaigė net trys futbolininkai – Kurtas Zouma, Benas Johnsonas ir Kai'us Havertzas.