Kuklų klubą Prancūzijos taurės finale įveikęs PSG iškovojo trečią sezono trofėjų (VIDEO)

Prancūzijos taurės finale – tikra Dovydo ir Galijoto dvikova, kuri turėjo kitokią pabaigą. Šį kartą pergalę iškovojo stipresnė ekipa. Finale dominavusi Paryžiaus „Saint-Germain“ 2:0 įveikė vos trečioje Prancūzijos lygoje rungtyniaujančią „Les Herbiers“ ekipą.

Komandų pajėgumą labiausiai atspindi ekipų biudžetai. PSG biudžetas viršija pusę milijardo eurų, kai „Les Herbiers“ viršija vos 2 mln. eurų biudžetą.

PSG Prancūzijos taurę iškovojo jau ketvirtą kartą iš eilės ir iš viso 12-ą kartą per visą komandos gyvavimo istoriją.

Paryžiečiai šiose rungtynėse kamuolį kontroliavo net 74% laiko. „Saint-Germain“ ekipa šiose rungtynėse atliko net 29 smūgius, kai „Les Herbiers“ vos 5. PSG iš viso į vartų plotą smūgiavo 7 kartus, jų varžovai – vos kartą.

PSG į priekį „Stade de France“ stadione 26-ąją minutę išvedė Giovani Lo Celso, o rezultatą 74-ąją minutę padvigubino Edinsonas Cavani, kuris sėkmingai realizavo 11m baudinį.

Tai PSG ekipai buvo jau trečias trofėjus šį sezoną. Anksčiau paryžiečiai iškovojo Prancūzijos lygos taurę bei triumfavo „Ligue 1“ pirmenybėse.

„Les Herbiers“ 0:2 „Saint-Germain“
26‘ [0-1] G. Lo Celso
74‘ [0-2] E. Cavani (11m baudinys)