K.Sarsanija: mus išgelbėjo Povilas Valinčius (O.Verbicko komentaras)

Klaipėdos „Atlantas“ pratęsė solidų pasirodymą čempionato starte. Trečią pergalę iš eilės iškovojęs uostamiesčio klubas per ketverias rungtynes praleido vos vieną įvartį. Pajūrio komandos gynybos nepavyko įveikti ir Jonavos „Lietavai“, kuriai teko pripažinti svečių pranašumą ir patirti pirmąją nesėkmę „SMScredit.lt A lygoje“.

Po rungtynių „Atlanto“ vyr. treneris Konstantinas Sarsanija sveikino ekipos futbolininkus ir sirgalius, teigdamas pergalė buvo nelengva, tačiau pelnyta.

„Šiandien laimėjome labai sunkias rungtynes. Pergalė buvo dėsninga, nes sukūrėme daug momentų, nors iki 10-os minutės „Lietava“ galėjo pirmauti 2:0, bet mus išgelbėjo Povilas Valinčius. Blogai pradėjome žaidimą. Nežinau, kodėl taip nutiko, vaikinus buvau perspėjęs“, - sakė treneris, tuo pačius girdamas ir varžovų komandą. Trenerio nenustebino tai, kad „Lietava“ iki tol nebuvo patyrusi pralaimėjimo, nes žaisti prieš ją yra sunku. 

„Mums reikia gerinti momentų realizaciją. Apie tai kalbėjau ir vakar. Rungtynės prieš „Utenį“ buvo tokios pat. Įmušus anksčiau, po to bus daug ramiau. Futbolo taisyklė, kad jei neįmuši tu, įmuš tau. Todėl bijojau, kad taip nenutiktų mums neišnaudojus vienos, antros, trečios progų. Ačiū Dievui, taip nenutiko“, - komandos darbas užbaigiant atakas neramino K.Sarsaniją.

Strategas apgailestavo, kad sunkią traumą patyrė komandos kapitonas Andrius Bartkus. Pasak trenerio, po susidūrimo su vartininkui saugui lūžęs šonkaulis pradūrė ir plaučius.

„Visi tikimės, kad jis kuo greičiau pasveiks. Esu sukrėstas, nes tai tikrai geras žaidėjas, geras žmogus, mūsų kapitonas. Tai mums didžiulė netektis.“

Kalbėdamas apie įspūdingą „Atlanto“ žaidimą gynyboje, K.Sarsanija teigė, kad pasiruošimo etape jo vadovaujami futbolininkai žaidė prieš labai pajėgias komandas ir taip pat praleisdavo labai nedaug įvarčių.

„Gynybai skiriame didelį dėmesį. Nes tie, kas gerai ginasi, turi didesnį šansą laimėti ilguoju laikotarpiu - čempionatą. Jei gynyba bloga, tu bet kuriuo metu gali sulaukti nemalonumu. Mūsų visa komanda dirba gynyboje, ne tik gynėjai, todėl ir rezultatas toks. Mes visada norime kuo mažiau praleisti, bet problema yra momentų realizacija“, - sakė treneris, prognozuodamas, kad šiame čempionate lengvų rungtynių nebus.

Ovidijaus Verbicko nuomone, „Atlantas“ buvo geriau pasiruošusi komanda ir, pertraukos metu gavę trenerių nurodymus, perlaužė rungtynių eigą.

„Neblogas startas. Dabar bus sunkios rungtynės prieš abu „Žalgirius“. Jas reikia laimėti ir bandyti kopti į pirmą vietą. „Lietava“ - neblogai sukomplektuota komanda, labai kovinga. Sukios rungtynės, jas galime pavadinti „vieno įvarčio“ rungtynėmis. Jie galėjo įmušti, turėjo progų, galėjome mes įmušti. Mums pasisekė labiau, įmušėme ir laimėjome“, - apie komandos startą sezone ir dvikovą su „Lietava“ kalbėjo rezultatyvų perdavimą rungtynėse atlikęs O.Verbickas.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • A

  Tai kad antrą pergalę iš eilės, o ne trečią

  • +2
 • A

  Tai kad antrą pergalę iš eilės, o ne trečią

  • +2
 • A

  Tai kad antrą pergalę iš eilės, o ne trečią

  • +2

Kitos naujienos