K.Sarsanija: "Mums šiandien ne gėda pralaimėti "Trakams"

Klaipėdos „Atlantas“ nepasinaudojo galimybe pirmąjį „SMScredit.lt A lygos“ ratą užbaigti turnyro lentelės viršuje. Kovoje dėl pirmosios vietos uostamiesčio komanda svečiuose 0:2 (0:1) nusileido „Trakams“ ir lieka trečia.

Pajūrio ekipos vyr. treneris Konstantinas Sarsanija po rungtynių sakė, mačo analizės parodys, ko pritrūko pergalei pasiekti bei gyrė varžovus už susitelkimą ir discipliną.

„Pirmajame kėlinyje mes žaidėme geriau, turėjome daugiau priėjimų, daugiau pusėtinų momentų. Jie beveik nieko neturėjo, bet įmušė įvartį. Antrajame ėmėme žaisti neteisingai ir „Trakai“ mus baudė mūsų pačiu ginklu - kamuolio perėmimais ir greitomis atakomis - ir kūrė pavojingas progas“, - sakė strategas.

Pasak jo, komandai atlikus paskutinius du keitimus, traumą patyrė Markas Beneta ir aikštėje buvo tik tam, kad šiek tiek trukdyti gynėjams, todėl teko žaisti praktiškai dešimtiese.

„Šiandien „Trakai“ nusipelnė pergalės ypač už antrąjį kėlinį. Mums trūko koncentracijos, agresijos, greičio. Norėdami laimėti, turėjome būti agresyvesni, kietesni ir kur kas greitesni. Pralaimėjime, nes po pertraukos nežaidėme savo žaidimo“, - kalbėjo K.Sarsanija pripažindamas, kad trūko traumuoto Rolando Baravyko, o jo vietoje buvęs Andrius Jokšas greičiu varžovams nusileisdavo.

„Nuo to tik įdomiau. „Trakai“ gera komanda. Mums šiandien ne gėda pralaimėti. Nemanau, kad blogai žaidėme, ypač pirmajame kėlinyje. Čempionatas bus įdomus. Pažiūrėsim, kaip „Trakai“ sužais su „Žalgiriu“, o mums reikia koncentruotis į savo rungtynes ir rinktis savo taškus. Su kiekviena komanda žaisti yra sunku, už kiekvieną pergalę duodami trys taškai. Mūsų komanda jauna, tikiuosi, padarysime teisingas išvadas ir judėsime į priekį“, - pozityviai į ateitį žiūrėjo K.Sarsanija.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos