K.Sarsanija liejo pyktį: pagrindiniu rungtynių herojumi pavadinčiau arbitrą (VIDEO)

Klaipėdos „Atlantas“ principinėje „SMScredit.lt A lygos“ II turo dvikovoje nusileido Marijampolės „Sūduvai“ - vienai iš pagrindinių konkurentų kovoje dėl medalių. Po minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) pralaimėtų rungtynių pajūrio komandos vyr. treneris Konstantinas Sarsanija pasveikino varžovus su pergale, bet neslėpė nusivylimo, kalbėdamas apie dvikovos baigtį.

„Jie stengėsi, žaidė maksimaliai tiek, kiek gali šiai dienai, todėl sveikinu juo su pergale. Kalbant apie rungtynes, tokį mačą pralaimėti yra labai apmaudu, nes jei „Sūduva“ ir turėjo kokių nors šansų, tai nebent įmušti tokį įvartį standartinės situacijos metu. Kitokių šansų jiems nemačiau“, - sakė K.Sarsanija.

Treneris neliko patenkintas savo komandos žaidimu puolime bei teisėjų priimtais sprendimais.

„Šiandien nesugebėjome išnaudoti fizinio pasiruošimo pranašumo, kurį turime. „Sūduva“ - patyrusi komanda, todėl tai pagerins. Mus rezultatas nuvylė, bet nieko baisaus. Turime charakterį, stengsimės judėti į priekį. Pagrindiniu rungtynių herojumi pavadinčiau arbitrą, kuris išsprendė dvikovos laimėtojo klausimą skirdamas baudos smūgį, kurio nebuvo. Taip pat nežinau, už ką buvo parodyta raudona kortelė. Šie teisėjo veiksmai įtakojo rungtynių baigtį“, - piktinosi „Atlanto“ strategas.

Neužtikrintą komandos žaidimą puolime išskyrė ir uostamiesčio klubo gynėjas Rolandas Baravykas.

„Manau, trūko užbaigimo atakose. Atrodė, viską kontroliavome, padarėme porą klaidų, galbūt teisėjo blogi priimti sprendimai nulėmė tą rezultatą. Raudona kortelė - netikėta. Praktiškai iš niekur. Manau teisėjo klaida. Šiandien atvažiavome laimėti, bet pralošėme. Bandysime reabilituotis kitose rungtynėse“, - komandos nesėkmę komentavo R.Baravykas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Geda

  Ne vien teisejas,bet ir suduvos zaidejai,matos kaip jie grubiai zaidzia ir vaidina

  • -6
 • Geda

  Ne vien teisejas,bet ir suduvos zaidejai,matos kaip jie grubiai zaidzia ir vaidina

  • -6
 • Geda

  Ne vien teisejas,bet ir suduvos zaidejai,matos kaip jie grubiai zaidzia ir vaidina

  • -6

Kitos naujienos