Kritika atsisuko prieš G. Arlauskį: po aršių pamokslų kitiems šiurkščiai suklydo ir pats (VIDEO)

Giedriaus Arlauskio atstovaujama ekipa Klužo CFR Čempionų lygos atranką pradėjo pralaimėjimu 0:1 namuose „Malmo“ (Švedija) komandai.

Vienintelis įvartis krito po gana šiurkščios lietuvio vartininko klaidos. Nestiprų smūgį paleidęs švedų žaidėjas Carlosas Strandbergas kažin ar tikėjosi, kad G.Arlauskis gaudydamas kamuolį suklys ir praleis jį pro pirštus.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio pirmą dieną Švedijoje ir lietuvio komanda dar turės galimybę atsigriebti.

Pats G.Arlauskis neseniai buvo kritikuojamas dėl perdėtų priekaištų komandos draugams.

Rumunijos supertaurės rungtynėse liepos 14 dieną Klužo CFR nugalėjo 1:0 Krajovos „Universitatea“ komandą.

Dvikovos metu vartininkas iš Lietuvos viename iš epizodų turėjo itin didelių priekaištų komandos draugui ir po netaiklaus smūgio į jo ginamos vartus pasileido bėgti per visą aikštę.Netrukus 30-metis G.Arlauskis jau emocingai rėkė ant komandos draugo, o kiti žaidėjai ėmė jį raminti.

Lietuvio pykčio protrūkis nuo 2 minutės:

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/-QYXgpmD0Ts" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Pralaimėjimą nulėmusi klaida:

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/cZFACPTagNs" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 5 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos