Kovoje dėl trečios vietos - "Hertha" ekipos pergalė prieš "Schalke" (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" prasidėjo 26-asis pirmenybių turas.

Vienintelės rungtynės įvyko šalies sostinėje, kur savo žiūrovų palaikomas Berlyno "Hertha" klubas susigrūmė su Gelzenkircheno "Schalke". Savo komandos palaikyti susirinkę berlyniečiai nenusivylė - "Hertha" rezultatu 2-0 nukovė turnyrinės lentelės kaimynus.

Pirmas įvartis krito 42-ąją susitikimo minutę, kai perdavimo iš Genki Haraguchi sulaukęs Vedadas Ibisevičius išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Schalke" bandė gelbėtis iš situacijos, tačiau 65-ąją minutę krito lemiamas šių rungtynių įvartis. Pergalę užtvirtinusio įvarčio autoriumi tapo Niklasas Starkas.

"Hertha" po pergalės tvirtina savo poziciją trečioje vietoje. Nuo "Schalke" sostinės ekipa atitrūko iki 4 taškų ir žingsnis po žingsnio artėja link kelialapio į UEFA Čempionų lygą.

"Hertha" 2 - 0 "Schalke"
42' [1 - 0] V. Ibisevič
65' [2 - 0] N. Stark

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8363330" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>