Kovingoje Kamerūno ir Australijos dvikovoje - lygiosios (VIDEO)

18 valandą Lietuvos laiku Sankt Peterburge įvyko 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės B grupės antrojo turo rungtynės.

Ginklus tarpusavyje surėmė Kamerūno ir Australijos rinktinės. Abi komandos ir toliau lieka be pergalės skonio - po 90 minučių kovos teisėjas iš Serbijos skelbė lygiąsias rezultatu 1-1.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų greitu žaidimu. Nei vieni, nei kiti nebuvo nusiteikę ilgai kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje, tačiau iš greitų atakų išpešti naudos lengva nebuvo - itin pavojingų progų nebuvo sukurta.

Įpūsėjus pirmajam kėliniui grėsmingiau žaidė Kamerūno futbolininkai, kurie pačioje kėlinio pabaigoje ir pasiekė pirmąjį įvartį. Puikų tolimą perdavimą atlikęs Michaelis Ngadeu-Ngadjui surado Andre-Franką Zambo, o šis vienu lietimu nukreipė kamuolį į Australijos ginamus vartus.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo visiškai kitoks - australai žymiai agresyviau puolė, todėl nemažai darbo gynyboje teko kamerūniečiams. 46-ąją minutę arti išlyginamojo įvarčio buvo Tomi Juricas, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

56-ąją minutę galutinį tašką šioje akistatoje galėjo padėti Benjaminas Moukandjo, tačiau šis nesugebėjo realizuoti idealios progos pasižymėti - afrikietis sulaukė puikaus perdavimo baudos aikštelėje, vartai buvo tušti, tačiau jo smūgis tikslo taip pat nepasiekė.

"Neįmuši tu, įmuša tau" taisyklė pasitvirtino - 60-ąją minutę į Kamerūno vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir rezultatą šioje akistatoje išlygino Markas Miliganas.

77-ąją minutę puikią progą vėl išvesti Kamerūną į priekį turėjo Vincentas Aboubakaras, tačiau ir šį kartą kamuolys skriejo šalia skersinio.

Per likusį laiką rimtesnių progų komandos nebesukūrė ir susitikimas baigėsi lygiosiomis, kurios ne itin tenkino abi komandos.

Tiek Kamerūnas, tiek Australija į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus ir paskutiniajame ture turės tik minimalius šansus pakovoti dėl vietos pusfinalyje prieš vokiečius bei čiliečius.

Kamerūnas 1 - 1 Australija
45+1' [1 - 0] A-F. Zambo
60' [1 - 1] M. Miligan (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Padaras (IP: 5410fef85)

Meskonis ir afrikoj meskonis

• 7
  • Dipsiukas MCFC

O Meskonis tai kaip visada tragedija. Is wikipedijos knyga atsispausdines ir viska skaito. Mazdaug 5 procentus laiko komentuoja zaidima, o 95 wikipedija. Sovietinis komentatorius, jokio modernumo. Turbut svajaku kokiu turi, kad LRT dar sedi toki suda maldamas.

• 6
  • Minde (IP: 5410fef85)

Meskonis rojus komentuoja malonu klausyt nors o ne peckeliu

• 3

Man dar kaip stiliaus megejui tai Kameruno maikutes gerules. Ziauriai veliavos spalvos gerai atreprezentuotos su Afrikos tematika. Puma geriausias maikes gamina tai ne tie Nike lavonai, jokios fantazijos.

• 2
  • Marčius33
    Dipsiukas MCFC

Sudas. Kamerunas visa galva geresni buvo. Laukiam dabar Ciles-Deutschland. Bravo ir Alexi stebesim. Alexis Walcotui 7 numeri perleido. Welcome to Manchester City.

O ne Welbeckui perleido?

• 2
  • Tu Benamis (IP: ec2848af4)

MATĖT, alytiškiai u15 tapo Meet the world turnyro čempionais.Kada apie juos parašysit?

• 0

Kameruno varatorius tai Neuerio prisizejes 😀. Aikstej ekskursijas daro.

• -1

• 3

• 7

Kameruno greiciai tai geri 😀. Kenguros baltasikniai vos kvapa gaudo. Tas Mooy tai nieko blatno, svaigo, kad Championshipe gera seza turejo, bet net pries Kameruna niko neparodo. Gerai kad City pardave uz 10 limonu. Varatorius bereikalo isejo is vartu, gynejas gi dar buvo. As tai visas Afrikos komandas palaikau tai Kamerunas mano favoritai sitoj kibiro taurej. Sekmadieni spardys subines Hitleriniam 😀