Kovingame mače "Dainava" ir "Utenis" pasidalijo po tašką

Rugsėjo 29 d. Utenos „Utenis“ savo stadione žaidė LFF I lygos rungtynes su Alytaus „Dainava“ komanda.

Rungtynėse netrūko progų abiejose aikštės pusėse, pirmieji savąją galimybę išnaudojo svečiai, kai 34–ąją minutę „Dainavai“ įvartį pelnė Sebastianas Vasquezas.

Tačiau ilgai džiaugtis persvara varžovams neteko, nes jau po poros minučių, 36–ąją žaidimo minutę, „Utenio“ žaidžiantysis treneris Mantas Savėnas taikliu smūgiu išlygino reultatą.

Antrame kėlinyje netrūko emocijų ir aistrų, o tempas itin išaugo rungtynėms artėjant į pabaigą. Po „Utenio“ vartus saugojusio Mariaus Paukštės atremto 11 metrų baudinio, jau netrukus progą pasižymėti gavo Johnas Hernandezas, užtikrintai nuo 11 metrų žymos pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus ir išvedęs „Utenį“ į priekį.

88–ąją minutę po dainaviškių baudos smūgio įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Paulius Golubickas.

M. Paukštei atrėmus dar vieną 11 metrų baudinį, rungtynės baigėsi rezultatu 2:2 ir komandos pasidalino po tašką.