Ukrainiečių viltis sudaužęs Velsas – po 64 metų pertraukos grįžo į pasaulio čempionarą © JumpStory nuotr.

Paaiškėjo 30-oji rinktinė, kuri dalyvaus futbolo pasaulio čempionate metų pabaigoje Katare.

Velso rinktinė vedama Garetho Bale'o pasiekė istorinį pasiekimą – po 64 metų pertraukos grįžo į pasaulio čempionatą, 1:0 įveikdama Ukrainą lemiamose rungtynėse.

Rungtynių metu kamuolio kontrolė buvo Ukrainos pusėje ir būtent ši rinktinė susikūrė daugiau progų, tačiau rungtynėse galiausiai triumfavo valai.

34-ąją minutę įvartis krito į Ukrainos rinktinės vartus. Garethas Bale'as bandė realizuoti baudos smūgį, o smūgio metu kamuolys į savus vartus krito nuo Andrijaus Yarmolenko.

Rungtynių gale kone rimčiausia proga turėjo ukrainiečių žaidėjas Artemas Dovbykas. Puolėjo smūgį fantastiškai atlaikė Velso vartų sargas Wayne'as Hennessey.

Velso rinktinė paskutinį kartą pasaulio čempionate dalyvavo 1958 metais ir tuomet pasiekė turnyro ketvirtfinalį.

G. Bale'as su auksine Velso rinktinės karta dabar jau pasiekė tiek Europos čempionatą, tiek pasaulio čempionatą.