Kosovo rinktinės treneris: pasistengsime surengti patį geriausią pasirodymą © imago-images nuotr.

Šįvakar Lietuvos rinktinė žais draugiškas išvykos rungtynes prieš Kosovo vienuolikę.

Prieš artėjantį susitikimą šeimininkų komandos vyr. treneris Bernardas Challandesas įvertino varžovus ir kalbėjo apie savo ekipos problemas.

„Ruošiamės pasaulio čempionato atrankos rungtynėms ir draugiškas mačas prieš lietuvius bus labai svarbus.

Būsimos rungtynės – pačiu laiku, o žaisime prieš stiprų varžovą. Galiu paminėti, kad šis susitikimas žaidėjams taip pat yra itin reikšmingas – lygiai taip pat, kaip ir man.

Norime pamatyti, kur mes esame ir pasistengsime surengti patį geriausią pasirodymą“, – aiškino specialistas.

Jis patvirtino, kad prieš lietuvius negalės pasirodyti vienas iš komandos lyderių gynėjas Amiras Rrahmani, kuris gydosi traumą.

Pasaulio čempionato atrankos grupėje kosoviečiai žais prieš tokias rinktines kaip Ispanija, Švedija, Graikija ir Gruzija, tačiau B. Challandesas nesiruošė iš anksto laidoti vilčių.

„Pažvelgus į varžovus, nenusimato lengvų rungtynių. Jei pasakyčiau, kad keliausime į Katarą, jūs tikriausiai nusijuoktumėte, tačiau jei paminėčiau, kad neturime jokių šansų – vadinasi, būčiau prastu treneriu.

Taigi, geriau vertinti savo šansus po kiekvienų rungtynių – o tikslas būtų pasirodyti kuo geriau. Esu tam, kad komanda progresuotų ir tobulėtų – dirbsiu, kad įgyvendinčiau tokį siekį“, – aiškino šveicaras.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos