Kosminę sumą kainavusiam G. Bale'ui - negailestinga kritika

„Jis buvo pavargęs“, – taip sprendimą pakeisti Garethą Bale'ą pagrindė Carlo Ancelotti, bet jam nepavyko apsaugoti savo komandos žvaigždės nuo galingų kritikos kirčių. Per rungtynes ir po jų į G.Bale'ą skriejo strėlės.

Madrido „Real“ Čempionų lygos pusfinalį pradėjo netikėtų pralaimėjimu 1:2 Turino „Juventus“ komandai. Pastaroji daugelyje vietų pranoko svečius. Ir šiose rungtynėse G.Bale'as pasirodė labai blankiai.

„Rea“ komandai reikėjo kažko, kas įžiebtų ugnį. Tai nebuvo G.Bale'as. Jis visą vakarą buvo išjungtas“, – rašė „Marca“.

25 metų Velso rinktinės atakuojantis futbolininkas po 86 minučių žaidimo buvo pakeistas.

„Real“ žaidė su dešimt žaidėjų. G.Bale'as jiems nedavė nieko“, – „ITV Sport“ sakė buvęs „Manchester United“ kapitonas Roy'us Keanas.

G.Bale'as per sužaistą laiką nė karto nesmūgiavo į vartus, nesukūrė progų. Viena jo smūgis buvo atmuštas. Jis atliko vos 18 perdavimų – mažiausiai iš visų „Real“ žaidėjų ir trimis mažiau nei atliko vartininkas Ikeras Casillasas.

G.Bale'as kamuolį iš viso palietė 32 kartus ir vėlgi – mažiausiai „Real“ komandoje. I.Casillasas kamuolį lietė 36 kartus.

„Jis tik sugrįžo po traumos. Jis mūsų pavojingiausias žaidėjas, tačiau dėl nuovargio nutariau jį pakeisti, kad išvengčiau rizikos“, – sakė C.Ancelotti.

„Jis buvo pasimetęs, neįsiliejo į žaidimą, neturėjo erdvės. Tokiai sistemai labiau būtų tikę pradėti su Javieru Hernandezu. Meksikietis sukuria erdves, o ne žaidžia statiškai“, – rašė AS.

Buvęs Londono „Chelsea“ ir Škotijos rinktinės žaidėjas Patas Nevinas BBC „Radio 5“ teigė, kad G.Bale'o problemos susijusios su Cristiano Ronaldo.

„C.Ronaldo „Real“ komandoje griežia pirmaisiais smuikais. Jeigu reikia rinktis – C.Ronaldo ar G.Bale'ą – žaidėjai kamuolį duotų portugalui. G.Bale'as turėtų būti tvirto charakterio, tačiau praktiškai neįmanoma užgožti C.Ronaldo, kuris, manau, į G.Bale'ą žiūri lyg į grėsmę. Jie neturi jokio tarpusavio supratimo“, – sakė P.Nevinas.

lrytas.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...