Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“ © zalgiris.lt nuotr.

Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

Roko Garasto auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios kontroliavo kamuolį, tačiau nei vienai komandą sukurti kažkokių pavojingų progų ilgą laiką nepavyko.

Keletą pavojingų epizodų kauniečiai sukūrė pirmojo kėlinio pabaigoje. Iš pradžių smūgiu iš toli varžovų vartų konstrukciją sudrebino Divine’as Naah, o po kelių minučių Mohamedo Bahlouli smūgį atrėmė rinktinės vartininkas.

Po pertraukos „Kauno Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Po jau minėto M.Bahlouli perdavimo įvartį galva pelnė puolėjas Nerijus Valskis.

Per likusį laiką aikštės šeimininkai turėjo dar keletą pavojingų išpuolių, keletą kartų gynėsi nuo lietuvių atakų ir galiausiai šventė pergalę.