Kontrolinėse rungtynėse pergales šventė „Liverpool“ bei „Arsenal“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Liverpool“ sužaidė paskutines draugiškas rungtynes prieš naują sezoną. Jose, namų stadione „Anfield“ Arne Sloto kariauna 4:1 sutriuškino „Sevilla“.

Pirmame kėlinyje gražų įvartį pelnė Diogo Jota, „dublį“ pridėjo Luisas Diazas.

66-ąją minutę Peque Fernandezas sušvelnino rezultatą, bet už minutės paskutinį įvartį pelnė „Liverpool“ talentas Trey Nyoni. Jis tik šią vasarą atšventė savo 17-ąjį gimtadienį.

„Arsenal“, tuo tarpu, 2:0 įveikė „Lyon“.

Abu įvarčiai krito po standartinių situacijų – pasižymėjo Gabrielis bei Williamas Saliba.

• LFC95
    Linas

Ka jie ten sugalvojo 2 rungtynes zaist is eiles draugiskas ,dabar su Las Palmas losia

Kiekvienas liverpulio zaidejas bus suzaides, tiek pagr zaidejai tiek ir jaunimas ir abejuose matchuose skirtingi zaidejai zaidzia