Konfliktais ir geltonomis kortelėmis pažymėtame mače – „Chelsea“ antausis „Brighton“ © Reuters nuotr.

Sekmadienį įvyko labai karštas mūšis Londone. „Chelsea“ 3:2 įveikė savo pastarojo meto principinius varžovus „Brighton“.

Mauricio Pochettino kariauna mačą pradėjo puikiai. Enzo Fernandezo ir Levi Colwillo įvarčiai leido susikurti dviejų įvarčių pranašumą.

Koją „aristokratams“ pakišo Conoro Gallagherio pavojingas žaidimas. Jis užsidirbo dvi geltonas korteles ir taip „Chelsea“ liko mažumoje. Negana to, prieš pertrauką Facundo Bounanotte švelnino rezultatą.

Antrojo kėlinio viduryje Jamesas Milneris prasižengė prieš Mykhailo Mudryką baudos aikštelėje, taip Londono ekipa galėjo vel susikurti dviejų įvarčių persvarą. Enzo Fernandezas buvo tikslus.

Joao Pedro per pridėtą laiką pelnė įvartį ir taip paskutinės minutės pasidarė itin karštos. Teisėjas buvo paskyręs ir 11 metrų baudinį į „Chelsea“ vartus, bet VAR privertė teisėją peržiūrėti epizodą ir sprendimas buvo atšauktas.

Po finalinio švilpuko dar buvo keli apsistumdymai aikštės viduryje, jų netrūko ir mačo metu. „Brighton“ žaidėjai bei treneris Roberto De Zerbi nebuvo patenkinti teisėjais.

Įskaitant Gallagherio nusižengimus, šiame mače teisėjas Craigas Pawsonas iš viso parodė 10 geltonų kortelių.

„West Ham“ 1:1 „Crystal Palace“

„Bournemouth“ 2:2 „Aston Villa“