Konferencijų lygoje „Aston Villa“ baudinių serijoje pademonstravo šaltesnius nervus © AP nuotr.

UEFA Europos Konferencijų lygos atsakomosiose rungtynėse Birmingamo „Aston Villa“, po baudinių serijos, nugalėjo „LOSC Lille“ klubą.

Pirmąsias rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo Birmingamo ekipa, o antrosiose rungtynėse per pagrindinį laiką tokiu pačiu rezultatu laimėjo „Lille“.

15-ąją minutę prancūzų klubą į priekį išvedė Yusufas Yazici. 67-ąją minutę rezultatą po kampinio padvigubino Benjaminas Andre. 87-ąją minutę Matty Cashas bendrame rezultate atstatė lygybę.

Per pratęsimą įvarčių pelnyta nebuvo, o 11 metrų baudinių serijoje Unai‘aus Emery kariauna triumfavo rezultatu 4:3.

Kitose rungtynėse „Fiorentina“ po pratęsimo, rezultatu 2:0 (bendras 2:0), įveikė Pilzeno „Viktoria“ ekipą.