Konferencijų lyga: „Roma“ parsiveš deficitą iš Norvegijos, „Leicester“ nepalaužė olandų © JumpStory nuotr.

Konferencijų lygoje įvyko pirmosios ketvirtfinalio rungtynės.

„AS Roma“ futbolininkai patyrė jau antrąjį pralaimėjimą šį sezoną Norvegijoje, dar kartą nusileisdami Budės „Glimt“ komandai (1:2).

Nors rungtynes Jose Mourinho auklėtiniai gerai pradėjo ir po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0, dėka Lorenzo Pellegrini įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje Romos futbolininkai turėjo du kartus išimti kamuolį iš savo vartų.

56-ąją minutę rezultatą lygino Ulrikas Saltnesas, o 89-ąją pergalę išplėšė Hugo Vetlesenas.

„AS Roma“ dar nei karto šiame sezone neįveikė „Glimt“ ekipos, tad už savaitės bus būtina nutraukti šį prakeiksmą, norint žengti toliau Konferencijų lygoje.

Marseille 2:1 PAOK

Leicester City 0:0 PSV