Konferencijų lyga: „Kauno Žalgiris“ beviltiškai pralaimėjo Velso ekipai © alyga.lt nuotr.

„Kauno Žalgiris“ skaudžiu pralaimėjimu pradėjo antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo kovas. Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 0:5 (0:4) pralaimėjo „The New Saints“ komandai iš Velso.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų žalgiriečiai tvirtai kontroliavo kamuolį ir pirmosiomis minutėmis susikūrė šansą, kai šalia vartų smūgiavo Deividas Šešplaukis.

Deja, tačiau pirmieji į priekį vis tik išsiveržė svečiai – jie surengė kontrataką ir pasižymėjo jau 8-ąją susitikimo minutę. Įvartį pelnė Leo Smithas.

Po kelių minučių valai galėjo pelnyti dar vieną įvartį, kai galva atliko labai pavojingą smūgį šalia vartų virpsto.

Kėliniui persiritus į antrą pusę į kauniečių vartus krito dar trys įvarčiai. Du iš jų smūgiais galva pelnė varžovų puolėjas Danielis Daviesas, o 40-ąją minutę po žalgiriečių klaidos pasižymėjo Declanas McManusas – 0:4.

Po pertraukos žalgiriečiai nieko nelaukę apsigyveno varžovų aikštės pusėje ir beveik neleido varžovams lankytis arčiau Deivido Mikelionio vartų, tačiau progas kurti sekėsi retai.

70-ąją minutę pavojingai į varžovų vartus galva smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Michaelas Thuique.

80-ąją minutę Choco pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą, tačiau džiaugtis įvarčiu kauniečiai negalėjo – nuošalę fiksuojanti rungtynių arbitro vėliavėlė buvo pakelta.

87-ąją minutę svečiai atliko pirmą smūgį antroje rungtynių dalyje ir sugebėjo pasižymėti penktą kartą. Kamuolį nuo virpsto į vartus tolimu smūgiu pasiuntė Jordanas Williamsas.

Atsakomosios rungtynės liepos 29 dieną bus žaidžiamos Velse.