Klausimo apie atsistatydinimą sulaukęs E. Valverde: "Tai tik pralaimėjimas"

Ernesto Valverde nustebino vieno žurnalisto klausimas apie tai, ar negalvoja atsistatydinti iš trenerio pareigų po pralaimėjimo Valensijos "Levante" komandai.

Šeštadienį "Barcelona" patyrė itin skaužią nesėkmę – "Levante" per 7 minutes įmušė net tris įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 3:1. Po pirmojo kėlinio pirmavę katalonai susitaikė su trečia nesėkme šiame sezone.

Nepaisant to, katalonai vis dar yra geroje pozicijoje – su 22 taškais užima pirmąją poziciją.

"Žinoma, kad negalvoju apie atsistatydinimą – tai tik pralaimėjimas", – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė E. Valverde.

"Turime tęsti pradėtus darbus. Pralaimėjome rungtynes ir tai yra viskas. Visada padarome išvadas ir šį kartą nebus padaryta išimtis", – tęsė strategas.

Paklaustas apie pačias rungtynes ir tai, kas įvyko antrame kėlinyje, E. Valverde pridūrė: "Mūsų tikslas visada buvo įmušti antrąjį įvartį. Visgi mums nepavyko sužaisti tokių rungtynių, kuriose galėtume sukelti daugiau pavojaus prie varžovų vartų.

Manau, kad antrajame kėlinyje mums pritrūko geros žaidimo struktūros. Rungtynės buvo labai nestabilios. Mes tikrai negalvojome, kad jau laimėjome po pirmo įvarčio."