Klasiška: A. Saint-Maximinas ir A. Sheareris padėkojo S. Bruce'ui už nuveiktus darbus © PA nuotr.

Nors Steve'o Bruce'o santykis su „Newcastle United“ fanais pastaruoju metu nebuvo toks geras. Tačiau po to, kai anglas paliko „šarkas“ jam atsidėkojo tokie žmonės, kaip „Newcastle“ klubo legenda Alanas Sheareris bei vienas dabartinės komandos lyderių Allanas Saint-Maximinas. 

Savo socialiniuose tinkluose A. Saint Maximinas dėkojo S. Bruce'ui: „Tu esi, be abejones, vienas švelniausių žmonių, kuriuos esu kadanors sutikęs futbole. Visada laikeisi savo žodžio, buvai rūpestingas ir teisingas, kuris niekada nedvejojo mus apginti.

„Niekada nepamiršiu, kaip elgeisi su manimi, už tai visada būsiu dėkingas. Buvo garbė ir privilegija turėti tave, kaip trenerį, ačiū Steve'ai“, – rašė „Newcastle“ puolėjas

Tuo tarpu, A. Sheareris rašė: „Žinau, kaip turėjo būti sunku bet kuriam treneriui „Newcastle“ per paskutinius 14 metų. Steve'as ir jo šeima norėjo dirbti. Sunkiomis aplinkybėmis jis komanda išlaikė „Premier“ lygoje du sezonus. Dabar prasideda nauja era, tačiau ačiū tau, Steve'ai, už tavo pastangas ir įsipareigojimą.“

Kol kas neaišku, kas bus kitas pagrindinis „Newcastle United“ vyr. treneris, tačiau komandai šeštadienį rungtynėse su „Crystal Palace“ vadovaus S. Bruce'o asistentas Graeme'as Jonesas.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos