Klaipėdos derbyje žaidimas vyko į vienus vartus

Klaipėdos „Atlantas“ triumfavo uostamiesčio derbyje ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Konstantino Sarsanijos auklėtiniai „SMScredit.lt A lygos“ XX-ojo turo dvikovoje įveikė „Klaipėdos granitą“ 3:0 (0:0) bei sugrįžo į penktąją turnyro lentelės poziciją. Granitiečiai po šio pralaimėjimo lieka aštunti.

Rungtynių pradžioje vyravo gana vangus futbolas, abi komandos prie varžovų vartų kurį laiką nesukūrė nieko įsimintino. Pirmasis aštresnis epizodas kilo 16-ąją minutę, kai susižeidusį Donatą Kazlauską pakeitęs Maksimas Maksimovas techniškai suklaidino varžovą ir smūgiavo į vartus. Jo bandymą atrėmė Lukas Lidakevičius. Netrukus ir vėl „Klaipėdos granito“ vartininkas išgelbėjo savo komandą, šį kartą arti tikslo buvo Andrius Bartkus.

„Atlanto“ spaudimas vis didėjo, tačiau gynėjai arba patikimai žaidęs vartų sargas likviduodavo visus gaisrus. Rokas Krušnauskas 43-iąją minutę buvo pelnęs įvartį, tačiau teisėjai jo neįskaitė dėl nuošalės.

Naujokais pasipildęs „Klaipėdos granitas“ atrodė gana blankiai ir pirmajame kėlinyje rimtai Manto Galdiko ginamiems vartams nepagrasino.

Iš karto po pertraukos trenkė žaibas. Ir šį kartą jis buvo apsivilkęs geltonai-mėlyną aprangą. 50-ąją minutę po pražangos prieš M.Maksimovą į šeimininkų vartus buvo skirtas baudos smūgis, kurį Marius Papšys atliko nepriekaištingai.

Po praleisto įvarčio granitiečiai sukruto ir metė dideles pajėgas „Atlanto“ vartų link. Ypač aktyvus buvo Ernestas Veliulis, tačiau futbolininko bandymus atrėmė M.Galdikas. Nominaliems aikštės svečiams teko iš peties pasidarbuoti gynyboje, atrodė, kad išlyginamasis įvartis į jų vartus po truputį bręsta.

„Klaipėdos granito“ futbolininkai vis labiau bėgo į priekį, o K.Sarsanijos auklėtiniai savo galimybių ieškojo kontratakose. 77-ąją minutę geltonai-mėlynų sirgalius nuramino tikslus gynėjo Antono Jemelino smūgis. O netrukus 82-ąją minutę tašką šiame mače padėjo po keitimo pasirodęs Evaldas Razulis. Jo ir vartininko akistatoje triumfavo patyręs „Atlanto“ puolėjas.

Per likusį rungtynių laiką tarp abiejų ekipų futbolininkų virė aistros, tačiau rezultatas švieslentėje nepasikeitė.

„Klaipėdos granitas“ – Klaipėdos „Atlantas“ 0:3 (0:0)

“Klaipėdos granitas”: L.Lidakevičius, R.Borusas (46 min. A.Jurgelevičius), R.Pilotas, R.Simanavičius, D.Šiškinas, O.Tarasenko, E.Baranauskas (76 min. J.Vilavičius), O.Dmytrenko, A.Ribokas, E.Veliulis, B.Ignatjevas (46 min. M.Zizelevas).

“Atlantas”: M.Galdikas, R.Baravykas, A.Jemelinas, A.Jokšas, E.Žarskis, G.Žukauskas, A.Bartkus, D.Navikas (74 min. S.Rakauskas), M.Papšys, D.Kazlauskas (11 min. M.Maksimovas), R.Krušnauskas (72 min. E.Razulis).

Įvarčiai: M.Papšys (50), A.Jemelinas (77), E.Razulis (82).

Geltonos kortelės: O.Dmytrenko (28), E.Veliulis (89) ; M.Maksimovas (24), A.Jokšas (89).