Klaidomis pasinaudojęs "Liverpool" nepaliko jokių vilčių "Barcai" (VIDEO)

Londono "Wembley" stadione įvyko dviejų futbolo milžinų draugiškos rungtynės. Čempionų taurės mače ginklus tarpusavyje surėmė "Liverpool" ir "Barcelona" klubai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai pateikė kiek netikėta staigmeną ir varžovus sutriuškino rezultatu 4-0. Luiso Enrique vadovaujama komanda klydo, o tuo pasinaudoję "raudonieji" šventė itin saldžią pergalę.

Pirmasis įvartis krito jau 15-ąją minutę, kai po greitos kontraatakos pasižymėjo iki 72-os minutės žibėjęs Sadio Mane. Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčio nebuvo pasiekta.

Antrasis kėlinys "Liverpool" ekipai prasidėjo daugiau nei sėkmingai. Grubiai gynyboje suklydęs Jeremy Mathieu padovanojo kamuolį savo varžovams ir siekdamas kamuolį išmušti į užribį Javieras Mascherano įsimušė į savus vartus.

Vos po minutės katalonai buvo pradėti triuškinti. Vėl apmaudžią klaidą aikštės viduryje padaręs Sergio Busquetsas prarado kamuolį ir Divockas Origi pasiuntė trečiąją įvartį į Ispanijos čempionų vartus.

Per pridėtą teisėjo laiką pasižymėti pavyko ir jaunajam "Liverpool" talentui Marko Grujičui. Rezultatas tapo 4-0 ir Europos lygos finalininkai  į rūbinę žengė iškovoję sensacingą pergalę.

Verta paminėti, kad iki 75 minutes aikštėje buvo ir Luisas Suarezas, ir Lionelis Messi.

"Liverpool" 4 - 0 "Barcelona"
15' [1 - 0] S. Mane
47' [2 - 0] J. Mascherano (į savus vartus)
48' [3 - 0] D. Origi
90' [4 - 0] M. Grujič