Ketvirtojo diviziono klubas ir „Nice“ prasibrovė į Prancūzijos taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

Ketvirtojo Prancūzijos diviziono ekipa „FC Versailles“ toliau tęsia savo nuostabų žygį Prancūzijos taurėje.

Ketvirtfinalyje „Versailles“ po 11 m baudinių serijos palaužė „Bergerac Perigord“ ekipą.

Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1, o baudinių serijos metu 5:4 pranašesni buvo Versalio komandos futbolininkai.

Tuo tarpu, „Nice“ ekipa nepaliko šansų „Marseille“ futbolininkams, nugalėdama juos 4:1.

Nepaisant praleisto įvarčio pačioje rungtynių pradžioje, kurį 3 minutę į savus vartus įsimušė Melvinas Bardas, Cristopherio Galtier auklėtiniai po to atsakė 4 įvarčiais per 60 minučių.

Dublį pelnė Justinas Kluivertas, po kartą pasižymėjo Amine'as Gouiri ir Andy Delortas.

Taip pat į pusfinalį jau yra patekus „AS Monaco“ ekipa, o rytoj santykius dėl paskutinio bilieto į pusfinalį aiškinsis „Nantes“ ir „Bastia“ ekipos.