Ketvirtadienio Anglijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Anglijos spauda rašo apie „Barcelona“ ir Thierry Henry susitarimą, bei „Arsenal“ atsaką, Guuso Hddinkaso 5 milijonus ir Rusijos rinktinę, Alano Shearerio pamainą, „Juventus“ kantrybę viliojant Williamą Gallasą ir sero Alekso Fergusono ateitį „Man Utd“.

Guusas Hiddinkas pasitraukė iš kovos dėl Anglijos rinktinės trenerio posto ir pasirašė 5 milijonų svarų vertės kontraktą su Rusijos nacionaline rinktine. („Daly Mirror“)

„Barcelona“ pareiškė, jog pasiekė „žodinį susitarimą“ su Thierry Henry, kuris vasarą turėtų pereiti į katalonų klubą ir per savaitę uždirbti 140 000 svarų. („Daily Mail“)

„Juventus“ vis dar tikisi įsigyti „Chelsea“ gynėją Williamą Gallasą. („The Independent“)

„Newcastle“ ieško įpėdinio Alanui Sheareriui, kuris vasarą pasitrauks iš futbolo, todėl atidžiai stebi Ruudo van Nistelrooy`aus situaciją „Old Trafford“. („Daily Telegraph“)

Svenas Goranas Erikssonas leis Anglijos rinktinės žaidėjams vesti derybas su naujais klubais Pasaulio čempionato metu, nepaisant to, jog tai gali išblaškyti futbolininkus. („Daily Telegraph“)

Šiandien jaunajam „Arsenal“ talentui Theo Walcottui sukanka 17 metų, todėl jis galės pasirašyti pirmąjį profesionalaus žaidėjo kontraktą, o jo atlyginamas padidės nuo 90 svarų per savaitę iki 2000. Spėjama, kad pirmasis kylančios žvaigždės pirkinys bus vairavimo pamokos. („Daily Star“)

„Brentford“ išsinuomavo buvusį „Crystal Palace“ gynėją Jammie Smithą iš „Bristol City“. („Daily Star“)

Gydytojai diagnozavo Jamesui Milneriui liaukų uždegimą, todėl iškilo grėsmė vasarą planuotam jo perėjimui iš „Newcastle“ į „Aston Villa“. („Daily Express“)

Pasibaigus sekančiam sezonui seras Aleksas Fergusonas gali palikti „Man Utd“, todėl keli garsūs Europos treneriai jau pradėjo varžytis dėl galimai laisvės kėdės. („Daily Express“)

Vasarą „Everton“ planuoja vėl bandyti įsigyti „Crystal Palace“ puolėją Andy Johnsoną. („The Guardian“)

„Arsenal“ trokšta pakartoti Cesco Fabregas sėkmę ir ketina prisivilioti jaunąją „Barcelona“ žvaigždę Franą Meridą, kuriam netrukus sukaks 16 metų, o „Barca“ pamiršo pasirašyti su juo kontraktą. („The Sun“)

„Juventus“ vyriausiasis treneris Fabio Capello perspėjo Futbolo Asociaciją, jog ir jis norėtų treniruoti Anglijos rinktinę. („The Times“)

Turtingi vyrai ir jų žaisliukai keturiais ratais

Turbūt nieko nestebina faktas, jog „Chelsea“ yra turtingiausia „Premier“ lygos komanda, tačiau pasirodo, „Mėlynieji“ karaliauja ir tarp brangiausių automobilių savininkų. Vidutinė automobilio, stovinčio greta „Stamford Bridge“, kaina siekia 104 000 svarų, arba paprasčiau – savaitinis Johno Terry atlyginimas.

„Arsenal“ užima antrą vietą „automobilių karų“ lentelėje – tipiškas „kanonierio“ keturratis vertinamas 17 000 svarų mažiau, negu jų varžovų iš vakarų Londono. „Liverpool“ ir „Man Utd“ užbaigia brangiausių automobilių parkų ketvertuką.

Milžiniškas „BMW X5“ – kalbant tarp mūsų „Chelsea traktorius“ – populiariausias „monstras“ tarp „Premier“ lygos žaidėjų. Dvidešimt du žaidėjai, įskaitant J.Terry ir Solą Campbellą, laksto šiuo ištvermingu visureigiu apgaulingomis Fulhamo ir Hampsteado gatvelėmis. Thierry Henry važinėja „Lincoln Navigator“ – prikimštu niekučių – ir gali drąsiai and galinio stiklo užsiklijuoti užrašą: „Mano kitoks „Mercedes“.

Pasaulio futbolo čempionatas jau ne už kalnų ir malonu, jog daugelis Anglijos rinktinės žaidėjų vairuoja tikrus britiškus automobilius. Davidas Beckhamas, Michaelas Owenas, Stevenas Gerrardas, Joe Cole`as, Frankas Lampardas ir Ashley Cole`as - visi vieningai teikia pirmenybę „Aston Martin“. Ryanas Giggsas taip pat turi šį legendinį automobilį savo garaže, tačiau neturės progos pasipuikuoti juo Vokietijoje.

Ir dar, „Chelsea“ žaidėjai yra tikri kelių karaliai „Premier“ lygoje – kiekvienas jų automobilis vidutiniškai pasiekia 192 km/h greitį. Kai nekeista, antrą vietą užima „Birmingham“ – 172 km/h. Vis dėl to, jiems prireiks daugiau negu greito automobilio, kad sėkmingai pabėgtų nuo gręsiančio iškritimo iš „Premier“ lygos.

Brangiausi automobilių parkai (svarais):
1. “Chelsea” - 104, 835
2. “Arsenal” - 87,652
3. “Liverpool” - 86,297
4. “Man Utd” - 82,535
5. “Birmingham” - 80,398
6. “Fulham” - 69,957
7. “Newcastle” - 67,814
8. “Aston Villa” - 63,396

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė