Keturi S. Aguero įvarčiai antrajame kėlinyje garantavo "Man City" pergalę (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar penkerios 27-ojo turo rungtynės.

Prie naujo trenerio niekaip nepralaiminti "Swansea" namuose priėmė "Burnley". "Gulbės" ir ča neklydo - įvartis rungtynių pabaigoje nulėmė pastarųjų pergalę.

81-ąją minutę pergalingą įvartį pasiekė Sungas-Yongas Ki. "Swansea" po dar vienos pergalės jau kyla į 15-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę į savo sąskaitą įsirašė "West Ham" futbolininkai, kurie po Chicharito ir Marko Arnautovičiaus tikslių smūgių nukovė "Watford".

Taip pat tris taškus iškovojo triuškinantį pralaimėjimą praėjusiame ture patyręs Liverpulio "Everton". "Irisai" namuose rezultatu 3-1 pranoko Londono "Crystal Palace".

Dar viena dvikova, kurioje "Stoke City" susitiko su "Brighton", baigėsi dramatiškomis lygiosiomis. "Puodžiai" pačioje susitikimo pabaigoje galėjo pasiekti pergalę, tačiau Charlie Adamsas nerealizavo 11 m. baudinio.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Manchester City" namuose priėmė "Leicester City". Po pirmojo kėlinio nei viena komanda pranašumo neturėjo, tačiau net keturi Sergio Aguero įvarčiai antrajame kėlinyjė nulėmė "miestiečių" pergalę rezultatu 5-1.

3-ąją minutę Raheemas Sterlingas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 24-ąją minutę Jamie Vardy puikiu reidu atstatė pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" nebuvo nusiteikę prarasti taškų, o tuo labiausiai pasirūpino S. Aguero ir K. De Bruyne. 48-ąją minutę argentinietis sugrąžino pranašumą, o po penkių minučių jį padidino iki dviejų įvarčių. K. De Bruyne į savo sąskaitą jau buvo įsirašęs tris rezultatyvius perdavimus.

S. Aguero ties tuo nesustojo - puolėjas 77-ąją minutę pasinaudojo Kaspero Schmeichelio klaida, o pačioje susitikimo pabaigoje padarė tai, ką nedažnai užfiksuoja bet kuris kitas "Premier" lygos žaidėjas - pelnė ir savo ketvirtąjį įvartį. Argentiniečiui pasižymėti "pokeriu" prireikė 42 minučių.

"Man City" savo sąskaitoje turi 72 taškus ir žingsnis po žingsnio žygiuoja titulo link.

"Man City" 5 - 1 "Leicester"
3' [1 - 0] R. Sterling
24' [1 - 1] J. Vardy
48' [2 - 1] S. Aguero
53' [3 - 1] S. Aguero
77' [4 - 1] S. Aguero
90' [5 - 1] S. Aguero

"Swansea" 1 - 0 "Burnley"
81' [0 - 1] S-Y. Ki

"Everton" 3 - 1 "Crystal Palace"
46' [1 - 0] G. Sigurdsson
51' [2 - 0] O. Niasse
75' [3 - 0] T. Davies
83' [3 - 1] L. Milivojevič (11 m. baudinys)

"West Ham" 2 - 0 "Watford"
38' [1 - 0] Chicharito
78' [2 - 0] M. Arnautovič

"Stoke" 1 - 1 "Brighton"
32' [0 - 1] J. Izquierdo
68' [1 - 1] X. Shaqiri
90' C. Adam ("Stoke") nerealizavo 11 m. baudinio