„Sūduva“ baigė pasirodymą Čempionų lygos atrankoje © JumpStory nuotr.

Trečiadienį Marijampolės „Sūduva“baigė savo žygį UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Lietuvos čempionai antrajame atrankos etape namuose susitiko su Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkais, kuriuos „Sūduva“ praėjusiais metais eliminavo iš Europos lygos turnyro. Šįkartą Izraelio klubas įrodė pranašumą bei rungtynes laimėjo rezultatu 3:0 bei užbaigė „Sūduvos“ žygį Čempionų lygoje.

„Maccabi“ futbolininkai rungtynes kontroliavo nuo pat pirmosios minutės, tačiau marijampoliečiai ilgą laiką gynėsi be didesnių klaidų.

Vis tik 30-ąją minutę Avi Rikanas išnaudojo kone vienintelę realią progą ir išvedė svečius į priekį.

Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė ir po pirmojo kėlinio „Sūduva“ atsiliko rezultatu 0:1.

Po pertraukos Lietuvos čempionai bandė žaisti kiek aktyviau, tačiau gana greitai viskas vėl stojo į savo vietas.

„Maccabi“ savo pranašumą padvigubino 73-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Nickas Blackmanas. Svečių pergalę jau per teisėjo kompensuotą laiką įtvirtino Ofiras Davidzada.

„Sūduva“ po šio pralaimėjimo kovas tęs Europos lygos atrankoje.