Kelialapius į pasaulio čempionatą užsitikrino Šveicarija bei Kroatija (VIDEO)

Sekmadienio vakarą sužaisti du atsakomasis pasaulio čempionato atrankos mačai. Pirmasis jų vyko tarp Šveicarijos bei Šiaurės Airijos rinktinių.

Namuose žaidę šveicarai pirmąjį susitikimą laimėjo rezultatu 1-0, tad šiandien buvo neabejotini dvikovos favoritai. Visgi, Martino O'Neillo auklėtiniai jiems metė itin rimtą iššūkį.

Nors Haris Seferovičius šeimininkus išvesti į priekį galėjo jau penktąją minutę, šiaurės airiai varžovams dominuoti neleido. Jų gretose prasidėjus antrajam kėliniui galėjo pasižymėti Conoras Washingtonas.

Tiesa, puikiai laikęsi svečiai daugiau itin pavojingų progų sukurti nesugebėjo, tad nulines lygiąsias pasiekusi Šveicarijos rinktinė gali džiaugtis kelialapiu į Rusiją.

Prie jos po kelių valandų prisijungė kroatai, išvykoje žaidę prieš Graikijos nacionalinę ekipą.

Pirmojoje akistatoje 4-1 triumfavę Zlatko Daličiaus auklėtiniai šįkart iniciatyvą atidavė aikštės šeimininkams, tačiau šie per 90 minučių nesukūrė praktiškai nieko ir rungtynės baigėsi taip pat be įvarčių.