„Kauno Žalgiris“ tęs pasirodymą Futsal taurės turnyre © JumpStory nuotr.

Trečiadienį startavo LFF futsal taurės aštuntfinalio etapas. Centrinėse jo rungtynėse „Panevėžys“ namuose susitiko su šalies čempione „Kauno Žalgirio“ ekipa. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:6 (0:2).

„Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos Aukštaitijos sostinėje aiškinosi, kuri iš šių ekipų toliau tęs kovą dėl trofėjaus. Susitikimas su „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkais panevėžiečiams šiame sezone buvo pirmasis mačas savo aikštėje – iki šiol visus susitikimus SFK „Panevėžys“ žaidė varžovų aikštėse.

Kauniečiai, laimėję visus dvylika žaistų susitikimų, užtikrintai pirmauja šalies pirmenybėse. Šių metų A lygos čempionate SFK „Panevėžys“ ir  „Kauno Žalgiris“ tarpusavyje buvo susitikę jau du kartus. Abejas rungtynes laimėjo kauniečiai – 4:0 ir 5:4.

LFF taurės aštuntfinalio susitikimas Panevėžyje aikštės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai – sužaidus vos keliolika sekundžių „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Arthuras išvedė svečių ekipą į priekį.

Tuo panevėžiečių problemos nesibaigė. Pagrindinis komandos vartų sargas Egidijus Žagaras toliau nei leistina sužaidė ranka, už ką mačo arbitrai futbolininkui parodė raudoną kortelę. Ginti aikštės šeimininkų vartų stojo Redas Užinskas, o panevėžiečiams dvi minutes teko žaisti prieš vienu žaidėju daugiau turinčius kauniečius. Rungtyniaudami mažumoje šeimininkai gynėsi drausmingai ir neleido šalies čempionams padidinti persvaros.

7-ąją mačo minutę „Kauno Žalgiris“ jau pirmavo rezultatu 2:0. Įvartį iš arti nestipriu, bet tiksliu smūgiu pelnė Tomas Bučma.

„Panevėžio“ salės futbolininkai, nepaisant nesėkmingos susitikimo pradžios, nenuleido rankų ir stengėsi priešintis. Puolime aktyviu žaidimu išsiskyrė E. Baranauskas ir M. Butėnas.  Kelis pavojingais išpuoliais atsakė ir kauniečiai. Gerą galimybę pasižymėti turėjo T. Bučma, sukirtęs kamuolį į šeimininkų komandos vartų virpstą.

Kėliniui artėjant prie pabaigos neblogą galimybę pasižymėti turėjo Ž. Banys, bet panevėžiečio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Kauno Žalgirio“ vartų virpsto.

Po pirmojo kėlinio „Panevėžio“ komanda atsiliko nuo varžovų ekipos 0:2.

Antrojo kėlinio pradžia kauniečiams vėl susiklostė sėkmingai, mat Eltonas Bruno netoli šeimininkų vartų perėmė kamuolį ir kulnu pasiuntė kamuolį į panevėžiečių vartus – 0:3.

28-ąją mačo minutę panevėžiečiai jau atsiliko nuo varžovų 0:4. Šiurkščiai prie savo vartų suklydę aikštės šeimininkai tiesiog padovanojo kamuolį Andriui Kauliniui, kuris iš arti šaltakraujiškai nuginklavo vartinin ką R. Užinską.

36-ąją susitikimo minutę Arthuras pelnė dar vieną įvartį, po kurio rezultatas tapo 5:0.

Po akimirkos rezultatyviausiam „Panevėžio“ žaidėjui E. Baranauskui buvo parodyta antroji geltona kortelė, po kurios panevėžietis jau nebegalėjo tęsti rungtynių. Be to, tai buvo jau šeštoji šeimininkų pražanga antrajame susitikimo kėlinyje, už ką buvo skirtas 10 metrų baudinys. Kauniečių kapitonas Justinas Zagurskas tiksliai realizavo baudinį, po kurio „Kauno Žalgiris“ pirmavo jau 6:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi šios rungtynės.

Kitose trečiadienio rungtynėse susitiko dar dvi aukščiausios lygos komandos – Vilniaus „Turbotransfers“ ir Alytaus „Dainava“. Nugalėtojams net šešis įvarčius pelnė Mantas Makutunovičius.