"Kauno Žalgiris" su E.Pilypu iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo etape

Pergalių sąskaitą pasirengimo cikle atidarė artėjančiam A lygos čempionatui besiruošianti „Kauno Žalgirio“ ekipa. Laimio Bičkausko treniruojama komanda NFA stadione rezultatu 1:0 (1:0) įveikė dar vieną pirmenybių dalyvį – Utenos „Utenį“.

Pirmos rungtynių atakos metu kauniečiai skaudžiai nubaudė uteniškius. Prie „Utenio“ futbolininkų ginamų vartų priartėjęs Rokas Krušnauskas tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

7-ąją rungtynių minutę „Utenio“ futbolininkai galėjo išlyginti rezultatą. Uteniškiai pasileido į greitą kontrataką, bet smūgiuotas kamuolys skriejo virš vatų.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo „Utenio“ aikštės pusėje. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui, Kauno futbolininkai dar kartą galėjo nubausti „Utenį“, kai šeimininkų žaidėjas liko vienas prieš vartininką. Visgi vartus patikimai gynęs vartininkas atrėmė smūgiuotą kamuolį.

Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėjo uteniškiai bei stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą. Tačiau „Utenio“ futbolininkams vis pritrukdavo tikslumo iki galutinės įvarčio fazės. Likusią antro kėlinio dalį kamuolio kontrolė priklausydavo tai vienai, tai kitai ekipai.

Kitas kontrolines rungtynes uteniškiai žais jau ateinantį trečiadienį, vasario 24 dieną išvykoje su Daugpilio „Daugavpils“ komanda.

Įdomu tai, kad Kauno klubo peržiūroje dalyvavo praėjusį sezoną „Šiauliuose“ baigęs Ernestas Pilypas.

„Kauno Žalgiris“: D. Mikelionis, P. Daukša, I. Dedura, M. Fridrikas, E. Pilypas, L. Sendžikas, T. Bučma, K. Gvildys, L. Mušnikovas, R. Krušnauskas, E. Mickevičius.