„Kauno Žalgiris“ penktą kartą iš eilės iškovojo Futsal LFF taurę © futsal.lt nuotr.

Prienų sporto ir pramogų arenoje šeštadienį buvo sužaistas Futsal LFF taurės finalas. Dėl taurės finale susirėmė šį trofėjų ginantis „Kauno Žalgiris“ ir jam iššūkį metusios Gargždų „Pramogos“. Finalo kova buvo atkakli ir nuožmi, o nugalėtojų titulą pavyko apginti Kauno komandai, kuri finale triumfavo rezultatu 2:1.

Finalo rungtynių pradžioje „Kauno Žalgiris“ turėjo iniciatyvą ir sukūrė ne vieną pavojingą ataką, kuri baigdavosi arba smūgiais į vartininką, arba šalia vartų. Kelis kartus šalia vartų smūgiavo ir Gargždų ekipa, bet greito įvarčio įmušti niekam nepavyko.

Ledai pralaužti buvo 13 rungtynių minutę. Po gražios kombinacijos įvartį iš aštraus kampo įmušė Lukas Sendžikas.

Tačiau „Pramogos“ dar tą pačią minutę atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino. Komandos ataką pradėjęs Aurimas Skurdelis sužaidė su Valdu Pocevičiumi ir gražiu smūgiu įmušė įvartį.

Po šio įvarčio „Pramogos“ surengė dar kelis pavojingus išpuolius, bet antro įvarčio nepasiekė. Kitoje aikštės pusėje savo šansų turėjo Deividas Reimaris, bet abu jo smūgius atrėmė vartininkas.

Per pirmą kėlinį daugiau įvarčių komandos neįmušė, tačiau antrajame kėlinyje išlaikė aukštą žaidimo tempą.

27 minutę buvo įmuštas trečiasis rungtynių įvartis, o jį pelnė „Kauno Žalgiris“. Kauniečiai gražia kombinacija suteikė progą smūgiuoti Artūrui Juchno, kuris tai padarė sėkmingai ir išvedė savo komandą į priekį.

Šią persvarą „Kauno Žalgiris“ sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. „Pramogų“ ekipai, atrodė, rungtynių pabaigoje jau trūko jėgų ir ji lemiamo šturmo nesukūrė. Taigi, pergalę iškovojo „Kauno Žalgirio“ ekipa, laimėjusi Futsal LFF taurę penktą kartą iš eilės.

„Kauno Žalgiris“ 2 : 1 Gargždų „Pramogos“

13’ [1 : 0 ] Lukas Sendžikas

13’ [1 : 1] Aurimas Skurdelis

27’ [2 : 1] Artūr Juchno