„Kauno Žalgiris“ patiesė besispardžiusį „Džiugą“ © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygos“ antrajame rate „Kauno Žalgiris“ pradėjo demonstruoti geresnius rezultatus – svečiuose iškovota antra pergalė iš eilės.

Roko Garasto treniruojama komanda 12-ojo turo akistatoje 2:1 (1:0) nugalėjo šiemet namuose dar nė sykio nenugalėjusį Telšių „Džiugą“.

Per pirmas 45 minutes abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. „Džiugas“ aštresniu išpuoliu išsiskyrė tik kėlinio viduryje, kai graži kontrataka baigėsi Maksymo Pyrogovo smūgiu – nuo jo apsigynė Deividas Mikelionis.

„Džiugo“ vartų sargas Vincentas Šarkauskas apsigynė nuo poros varžovų smūgių, tačiau 23-iąją minutę buvo bėjėgis. Po Karolio Šilkaičio perdavimo Mohamedui Bahlouli beliko iš arti pasiųsti kamuolį į vartus.

Netrukus po pertraukos M. Bahlouli dar kartą pagrasino telšiškių vartams, bet V. Šarkauskas buvo savo vietoje. 55-ąją minutę „Džiugui“ pavyko atstatyti pusiausvyrą – baudos smūgį puikiai išpildęs Periclesas džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Tiesa, „Džiugas“ greitai vėl atsidūrė atsiliekančiojo vaidmenyje. Po grubios dviejų džiugiečių klaidos Michaelas Thuique surado M. Bahlouli, kuris 59-ąją minutę savo šansu pasinaudojo, pelnydamas ketvirtą sezono įvartį.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėjo ir trečią kartą – Karolis Šilkaitis pavojingai smūgiavo galva, arti vartų kamuolį nukreipė ir Divine'as Naah. Telšių ekipa atkarpomis buvo prispaudusi varžovus, kėlė kelis kampinius, tačiau išlyginamojo įvarčio nepelnė.

Kauno ekipa su 15 taškų sugrįžo į 5-ąją vietą, „Džiugas“ 8 taškais rikiuojasi devintas.