„Kauno Žalgiris“ nepalaužė „Džiugo“ © L. Žemgulio nuotr.

16-asis „Optibet A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur pirmasis mačas šiais metais buvo sužaistas Telšių miesto centriniame stadione.

Tiek Telšių „Džiugas“, tiek „Kauno Žalgiris“ savųjų progų neišnaudojo, tai lėmė, jog susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0 (0:0).

Kauniečiai „Džiugo“ vartams grasino jau pirmąją rungtynių minutę, kai smūgį po Xabiero Auzmendi perdavimo atliko Florianas Davidas, tačiau į situaciją puikiai sureagavo Marius Paukštė.

17-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje Brahimas Konate atliko akrobatinį šūvį, tačiau priešininkų vartų sargas ir vėl žaidė puikiai.

Praėjus kiek daugiau nei pusė kėlinio po X. Auzmendi perdavimo galva į vartus kamuolio nenukreipė Jasonas Noslinas, o jau sekančiame epizode į priekį pasileidęs Flrorianas Davidas savojo šanso taip pat neišnaudojo.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo tolimu B. Konate šūviu, bet M. Paukštė savo komandos vartus apgynė.

62-ąją minutę prie savų vartų suklydo Edvinas Girdvainis, auksinę progą turėjęs Motiejus Burba į vartų stačiakampį nepataikė.

Po 10-ies minučių nesusišnekėjus I. Plūkui bei Rosario Latouchentui pastarasis vos neįsimušė į savus vartus, visgi, kamuolys į tinklą įriedėti nespėjo. Kiek vėliau savo komandą gelbėti buvo priverstas I. Plūkas – M. Burbos smūgis buvo sustabdytas.

Mačui einant į pabaigą B. Konate dar sykį smūgiavo į vartų kampą, bet M. Paukštė savo vartus gelbėjo dar kartą. Sekančią minutę tas pats futbolininkas sulaukė perdavimo iš Grato Sirgėdo, bet šūvis tikslo nepasiekė.

Po sužaistų 16-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių Telšių „Džiugas“ savo sąskaitoje turi 10 taškų bei išlieka paskutinis, savo ruožtu „Kauno Žalgiris“, antrą mačą iš eilės sužaidęs tokiu pačiu rezultatu, savo sąskaitoje turi 23 taškus bei rikiuojasi ketvirtas.