„Kauno Žalgiris“ namuose neįveikė gargždiškių © alyga.lt nuotr.

Dariaus ir Girėno stadione neseniai „FPRO LFF taurės“ turnyro trofėjų kėlę Gargždų „Bangos“ futbolininkai iškovojo dar vieną tašką dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“. Komandos trečią kartą šiame „TOPsport A lygos“ sezone sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1 (1:1).

Aikštės šeimininkai jau nuo pat susitikimo pradžios buvo aktyvūs, o tai atsipirko 6-ąją minutę – po puikaus Aldayro Hernandezo perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo Oyinlola Kayode.

Kėlinio viduryje persvarą padvigubinti galėjo ne tik greta virpsto pykštelėję Antonas Fase ir Fedoras Černychas, bet ir į vartininką Mantą Bertašių smūgiavęs Nidas Vosylius.

32-ąją rungtynių minutę pusiausvyrą atstatė gargždiškiai. Po priverstinio keitimo aikštėje pasirodęs Airesas Sousa sulaukė perdavimo iš Vaido Magdušausko bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Artėjant pirmajai rungtynių daliai prie pabaigos labai galingą smūgį atliko F. Černychas, bet puikiai į jį sureagavo M. Bertašius, po kelių akimirkų Jonathanas Tamimi sudrebino vartų virpstą, o svečių žaidėjas V. Magdušauskas iš geros padėties į vartus nepataikė.

Po pertraukos pirmąją pavojingesnę progą sukūrė „Bangos“ ekipa, bet antrą kartą Deivido Mikelionio nuginkluoti A. Sousa nesugebėjo.

86-ąją minutę progą susikūrė žalgiriečiai, tačiau po O. Kayode smūgio apsigynė vartininkas M. Bertašius.

Dar vieną tašką iškovoję gargdiškiai jau turi 41 ir toliau užtikrintai žengia ketvirti, o „Kauno Žalgiris“ su 54 taškais – trečias.