„Kauno Žalgiris“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo „Bangai“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį finišavo „Optibet A lygos“ 17-asis turas. Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmeny buvęs „Kauno Žalgiris“ išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) prieš Gargždų „Bangą“.

Nors dvikovoje iniciatyvą nuo pirmų minučių demonstravo šeimininkai, pirmieji į priekį išsiveržė Davido Afonso treniruojami gargždiškiai. 21 minutę baudos aikštelėje Robertas Vėževičius išprovokavo 11 m. baudos smūgį, o jį realizavo Shogo Yoshikawa.

Kauniečiai siekė išlyginti rezultatą ir to vos nepadarė Mohamedo Bahlouli. Legionierius 29 minutę galingu baudos šūviu pataikė į virpstą, o atšokusio kamuolio Edvinui Girdvainiui nepavyko nukreipti į vartus. Po kiek daugiau nei dešimties minučių M. Bahlouli analogišku smūgiu ir vėl sudrebino vartų konstrukciją.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ aktyviai spaudė svečius. M. Bahlouli savo veiksmais baudos aikštelėje toliau kėlė galvos skausmą varžovų gynybai, o 56 minutę Moussa Sangare pavojingą smūgį baudos aikštelėje atrėmė vartininkas Kornelijus Smilingis.

Roko Garasto auklėtiniai spaudė svečius iki rungtynių pabaigos ir pastangos davė vaisių 90 minutę. Po pakelto kampinio Karolis Šilkaitis pataisė Martyno Dapkaus smūgiuotą kamuolį ir išplėšė lygiąsias savo komandai.

Po rungtynių „Kauno Žalgiris“ (25 tšk.) išliko šeštoje vietoje. „Banga“ (15 tšk.) rikiuojasi aštunta.