„Kauno Žalgiris“ į čempionatą grįžo pergalingai © alyga.lt nuotr.

Po daugiau nei mėnesio pertraukos į A lygos čempionato kovas „Kauno Žalgirio“ futbolininkai sugrįžo pergalingai. Roko Garasto auklėtiniai išvykoje rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.

Jau 4-ąją susitikimo minutę žalgiriečiai buvo labai arti pirmojo įvarčio. Po puikios atakos Jurijus Bušmanas atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Lino Pilibaičio galva smūgiuotas kamuolys kliudė vartų skersinį.

Sužaidus 10 minučių galva į vartus smūgiavo jau ir pats ukrainietis, tačiau čia „Bangos“ vartininkui problemų nekilo.

15-ąją minutę pirmą realų šansą turėjo ir „Bangos“ futbolininkai, bet Dariaus Zubausko smūgis taip pat skriejo į vartų konstrukciją.

Rezultatas rungtynėse pasikeitė pirmojo kėlinio pabaigoje. 38-ąją susitikimo minutę Gratas Sirgėdas įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus – 1:0 „Kauno Žalgirio“ naudai.

Netrukus varžovai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau to paties D.Zubausko smūgis dar kartą pataikė į vartų konstrukciją. Tiesa, šį kartą į išorinę virpsto dalį.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai surengė dar vieną pavojingą išpuolį ir atsidūrė varžovų baudos aikštelėje. Tiesa, smūgiu į vartus jis nesibaigė – J.Bušmanas galiausiai buvo pargriautas.

79-ąją minutę pavojingai į „Kauno Žalgirio“ vartus smūgiavo ir Gargždų „Bangos“ futbolininkas, tačiau užtikrintai savo vartus apgynė Deividas Mikelionis.

Rungtynėse savo šanso sulaukė ir 20-metis Lukas Odincovas, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės A lygoje. Aikštė futbolininkas pasirodė likus žaisti mažiau nei 10 minučių iki susitikimo pabaigos.

Paskutinę pagrindinio rungtynių laiko minutę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai įtvirtino savo pergalę po to, kai įvarčiu pasižymėjo komandos kapitonas Linas Pilibaitis. Tiesa, jau per pridėtą laiką „Banga“ rezultatą sušvelnino, tačiau pergalę rezultatu 2:1 šventė Kauno komanda.

Likus žaisti tris A lygos turus žalgiriečiai žengia antroje vietoje ir tašku lenkia savo šio turo rungtynes dar tik žaisiantį Vilniaus „Žalgirį“.