„Kauno Žalgiris“ dar labiau pakurstė intrigą kovoje dėl aukso © JumpStory nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai priešpaskutinėse šio sezono A lygos rungtynėse išvykoje lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“.

Rungtynių pradžioje tolimą smūgį į varžovų vartus atliko Philipas Otele, o savo ataka kraštu atsakė ir „Sūduva“.

Pirmąsias 15 susitikimo minučių „Kauno Žalgirio“ futbolininkai aukštai pasitiko varžovus ir dar jų aikštės pusėje perėmė ne vieną kamuolį.

16-ąją minutę po tokio perimto kamuolio Egidijui Vaitkūnui pavyko uždirbti vienuolikos metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Jurijus Bušmanas.

Netrukus po progą susikūrė abi komandos. Iš pradžių šalia vartų smūgiavo Josipas Tadičius, o kitoje aikštės pusėje varžovų vartų konstrukciją patikrino Gratas Sirgėdas.

41-ąją susitikimo minutę „Sūduvai“ pavyko išlyginti rezultatą. Baudos smūgiu nepriekaištingai smūgiavo Nicolas Gorobsovas.

Antrame kėlinyje iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, tačiau jų atakos didelio pavojaus Deivido Mikelionio vartams nekėlė. Patys žalgiriečiai neblogą progą turėjo kėlinio viduryje, kai po Karolio Šilkaičio perdavimo prie kamuolio šalia varžovų vartų nesuspėjo Linas Pilibaitis.

Paskutines sezono rungtynes spalio 31 dieną Roko Garasto auklėtiniai žais namuose su Vilniaus „Riteriais“.