„Kauno Žalgirio“ sudėtyje – naujas puolėjas © zalgiris.lt nuotr.

Prie pabaigos artėjant pirmajam Lietuvos čempionato ratui, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė papildymo puolimo grandyje. Prie žaliai baltų prisijungė 30-metis puolėjas Jermaine’as Hyltonas, kuris klube pakeis išvykusį norvegą Kristofferį Hoveną.

„Sezonas yra ilgas, tvarkaraštis įtemptas, o išvykus Krisui, teko ieškoti papildymo į šią poziciją. Kartu su treneriais stebėjome šį žaidėją ir galvojame, kad jis gali tikti mūsų žaidimo stiliui, praplėsti rotaciją ir duoti naudos. Beje, tai patyręs futbolininkas, kuris pakankamai jaunai mūsų komandai taip pat pridės ramybės“, – sakė šiuo metu komandos vyr. trenerio pareigas perėmęs Nerijus Mačiulis.

Iš Birmingemo kilęs anglas visą savo karjerą iki šiol praleido Jungtinės karalystės klubuose – Anglijoje ir Škotijoje.

Karjeros pradžioje žemesnėse Anglijos lygoje rungtyniavęs J.Hyltonas vėliau persikėlė į pajėgiausią Škotijos futbolo lygą.

Škotijoje naujasis žalgirietis prisijungė prie „Motherwell“ ekipos, o vėliau persikėlė į „Ross County“. Per beveik 50 rungtynių Škotijos „Premiership“ čempionate J.Hyltonas pelnė 3 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 

Po etapo Škotijoje futbolininkas vėl grįžo į Angliją, o paskutine jo stotele prieš atvykstant į Lietuvą tapo „Arbroath“ klubas antroje Škotijos lygoje.

J.Hyltonas sėkmingai praėjo medicininę apžiūrą ir Kaune jau stebėjo naujosios savo komandos pergalę Dariaus ir Girėno stadione.

„Komanda dominavo ir ilgai kontroliavo kamuolį, tad buvo smagu stebėti šias rungtynes. Toks žaidimo stilius, kai įžaidžiame kamuolį nuo vartų, kontroliuojame jį, 100% puikiai man tinka. Taip yra kur kas lengviau kurtis progas ir pelnyti įvarčius“, – Žalgiris.lt sakė naujokas.

Ekipos naujokas „Kauno Žalgirio“ klube vilkės 28-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB