„Kauno Žalgiris“ nesugebėjo palaužti Gibraltaro klubo © zalgiris.lt nuotr.

Ketvirtadienio vakarą „Kauno Žalgirio“ futbolininkai Gibraltare pradėoj UEFA Europos Konferencijų lygos sezoną. Pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai lygiosiomis 0:0 (0:0) sužaidė su „Europa“ klubu.

Nuo susitikimo pradžios aikštės šeimininkai stengėsi primesti savo žaidimo stilių ir ilgiau kontroliavo kamuolį, o tuo pačiu ir kūrė progas.

Iš pradžių „Europa“ futbolininkai atliko keletą smūgių iš toli, tačiau juos sėkmingai atrėmė Deividas Mikelionis.

25-ąją minutę varžovai buvo arti pelnyto įvarčio, tačiau D.Mikelionio ir komandos gynėjų dėka kamuolys vartų linijos nekirto.

Nors daugiau itin pavojingų progų varžovai ir neturėjo, savo šansų sukurti nepavyko ir žalgiriečiams.

Po pertraukos vaizdas pasikeitė. Iš pradžių į vartų virpstą pataikė Divine’as Naahas, kartą po kampinio galva virš vartų smūgiavo Michaelas Thuique.

Tiesa, į tai varžovai atsakė labai pavojingu baudos smūgiu ir be galo pavojingu smūgiu galva tiesiai į D.Mikelionį.

Rungtynių pabaigoje bene geriausią progą pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Pilibaitis, tačiau jo galva smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas.

Atsakomosios rungtynės liepos 15 dieną vyks Marijampolėje, o bilietai prekyboje pasirodys kitą savaitę.