„Kauno Žalgirio“ sąskaitoje – ketvirta pergalė iš eilės © JumpStory nuotr.

Šiandien FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 11-ojo turo rungtynes išvykoje žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 2:3 (0:1).

Rungtynių pradžioje abi komandos pakankamai daug dėmesio skyrė gynybai, tosėl pavojingų momentų nei prie panevėžiečių, nei prie kauniečių vartų sukurta nebuvo.

29-ąją mačo minutę šeimininkai savo baudos aikštelėje netikėtai prarado kamuolį, bet Jorge Elias smūgiavo pernelyg silpnai ir „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis be didesnio vargo sugavo kamuolį.

Nepraėjus nė minutei jau šeimininkų žaidėjas Philipas Otele patikrino „Panevėžio“ vartininko Rafaelio Broetto budrumą, kuris taip pat sėkmingai apgynė savo tvirtovę.

33-ąją rungtynių minutę Paulius Janušauskas šovė į „Kauno Žalgirio“ vartus, bet kamuolys praskriejo visiškai šalia šeimininkų vartų virpsto.

40-ąją susitikimo minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Svečių baudos aikštelėje laiku atsidūręs Simonas Urbys galva iš arti sugebėjo nukreipti kamuolį į panevėžiečių vartus.

Po lygaus žaidimo pirmajame kėlinyje poilsio komandos išėjo kauniečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiriui“ pavyko padidinti rezultatą. 49-ąją rungtynių minutę baudos aikštelėje nesutarus vartininkui su gynėjais, Linas Pilibaitis visiškai laisvas atsidūręs prie kamuolio, pasiuntė jį į tuščius vartus.

73-ąją rungtynių minutę po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto Jorge Eliasas atitrūko nuo oponento bei iš arti nukreipė kamuolį į vartus. Sušvelninę rezultatą iki minimumo svečiai nemažino apsukų ir stengėsi išlyginti rezultatą.

76-ąją rungtynių minutę gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštelę „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Emmanuelis Davidas. Vieno žaidėjo persvarą panevėžiečiai turėjo neilgai. Po penkių minučių už antrąją geltoną kortelę Jorge Elias tap pat buvo priverstas susitikimą baigti anksčiau laiko.

83-ąją mačo minutę puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjo Lukas Čerkauskas, bet iš itin dėkingos situacijos nesugebėjo nuginkluoti kauniečių vartininko D. Mikelionio.

Jau per pridėtą laiką šiame susitikime buvo įmušti du įvarčiai. Iš pradžių pasižymėjo šeimininkų futbolininkas Domantas Vitkus, o po to „Panevėžio“ žaidėjas Edenilsonas Bergonsi.

Permainingos ir rezultattyvios rungtynės baigėsi „Kauno Žalgirio“ pergale rezultatu 3:2.