„Kauno Žalgirio“ futsal ekipos laukia dar viena dvikova su „Hegelmann“ © E. Šemioto nuotr.

„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai toliau užtikrintai žengia Lietuvos čempionato dvikovose. Prasidėjus antrojo rato Futsal A lygos kovoms, žalgiriečiai gruodžio 2 d., 12 val., Prienų arenoje susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

Pirmose sezono rungtynėse su „Hegelmann“ komanda, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 10:0 iškovojo pergalę prieš šio sezono lygos debiutantus. Pasak žalgiriečio Vitinho, artėjanti savaitgalio akistata su varžovų ekipa yra tokia pati svarbi, kaip ir visos sezono rungtynės.

„Priešininkų komanda yra gerai organizuota, todėl rungtynių metu turime būti atsargūs ir atlaikyti jų greitas kontratakas. Mūsų pasiruošimas rungtynėms kaip ir visada yra intensyvus. Žinoma, turime gerų ir blogų dienų, bet visada siekiame geriausio įmanomo rezultato. Mūsų treneris Dentinho mums visada sako, kad turime rodyti pagarbą savo varžovams žaisdami rimtai ir siekdami įmušti įvarčius iki finalinio rungtynių švilpuko. Tokiu nusiteikimu ir vykstame į rungtynes“, – pasakojo žalgirietis. 

24-erių brazilas prie „Kauno Žalgirio“ ekipos pirmąkart prisijungė 2021-ųjų sezone. Po kelių metų praleistų kitų šalių komandose, Vitinho šį sezoną sugrįžo į Kauną.

„Vėl prisitaikyti prie komandos ir jos žaidimo stiliaus nebuvo sunku. Pažinojau daugelį ekipos žaidėjų iš praėjusio sezono, žinojau, kad komanda sunkiai dirba siekdama savo užsibrėžtų tikslų. Džiaugiuosi, kad visi mane šiltai priėmė ir tas tikrai palengvina buvimą naujoku komandoje“, – apie sugrįžimą į ekipą kalbėjo Vitinho.

Nors prisijungti prie ekipos ir priprasti prie ritmo nebuvo sunku, bet pasak „Kauno Žalgirio“ žaidėjo, didžiausias iššūkis pačiam yra šį sezoną pasirodyti geriau nei praeitame: „Kiekvieną dieną sunkiai dirbu, kad šiemet turėčiau geresnį sezoną komandoje, nei tada, kai čia žaidžiau pirmą kartą. Manau, kad mano kaip aikštės žaidėjo stiprioji pusė yra žaidimas nugara į vartus, todėl visada stengiuosi būti šalia kitų žaidėjų ir padėti jiems sudėtingesnėse situacijose“.

Šiuo metu „Kauno Žalgirio“ ekipa reguliariame sezone turi iškovojusi 8 pergales, įmušusi 66 įvarčius ir praleidusi vos 5, taip išlaikydama savo poziciją lygos turnyrinės lentelės viršuje. Per 8 rungtynes šio sezono Futsal A lygoje ir UEFA Futsal Čempionų lygos dvikovas, Vitinho „Kauno Žalgirio“ ekipai yra pelnęs 11 įvarčių.

„Mūsų komandą neseniai paliko du legionieriai. Jų išvykimas komandą nuliūdino, nes tai buvo puikūs žaidėjai. Tačiau net ir netekę žaidėjų išlikome susikaupę, išlaikėme tokį patį intensyvumą visų rungtynių metu. Tikrai tikiu, kad visiems įrodėme, jog net ir turėdami mažesnę sudėtį nei sezono pradžioje, esame stipri komanda ir tokia stengsimės išlikti viso sezono metu“, – kalbėjo Vitinho.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB