„Kauno Žalgirį“ treniruos pernai „Riteriams“ vadovavęs G. Stahlis © fk Riteriai nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas išsirinko naują vyriausiąjį komandos trenerį. Juo tapo buvęs futbolininkas, didelę patirtį sukaupęs 52-ejų švedas Glennas Stahlis.

Specialistas iš Švedijos jau yra dirbęs Lietuvoje, kadangi 2022 m. sezone jis vadovavo Vilniaus „Riterių“ komandai.

Tuomet per 12 rungtynių jo treniruojami „Riteriai“ Lietuvos čempionate surinko 21 tašką ir patyrė vos 3 pralaimėjimus.

„Susitarimą su klubu pasiekėme po ilgo proceso ir nesuskaičiuojamo kiekio diskusijų, todėl esu dėkingas klubui už pasitikėjimą. Iš praėjusios savo patirties Lietuvoje turiu labai daug gerų prisiminimų, tad nekantrauju susitikti su treneriais ir komanda bei pradėti darbus. Mūsų ambicijos bus tokios pat aukštos, kaip ir mūsų pasiekimai“, – Žalgiris.lt sakė naujasis ekipos vairininkas.

Per savo karjerą naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris yra rungtyniavęs įvairiuose Švedijos ir Norvegijos futbolo klubuose, taip pat ir Švedijos jaunimo rinktinėse.

Nuo 2007-ųjų treneriu dirbantis G.Stahlis iki šiol treniravo Švedijos, Norvegijos, Farerų salų ir Saudo Arabijos klubus.

Po to, kai išvyko iš Vilniaus „Riterių“, G.Stahlis kartu su dabartiniu Lietuvos vyrų futbolo rinktinės treneriu Edgaru Jankausku patraukė į Saudo Arabiją ir treniravo „Al-Bukiryah“ klubą.

G.Stahliui „Kauno Žalgirio“ komandoje toliau talkins visas ir praėjusiame sezone dirbęs trenerių štabas.

Pasiruošimą sezonui „Kauno Žalgiris“ pradės sausio pradžioje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB