Kauno "Inkaras" nuskendo mače prieš prancūzus

Kauno „Inkarui“ debiutas UEFA Futsal taurės atrankoje apkarto. Antradienio vakarą Kauno komanda buvo priversta pralaimėti Prancūzijos čempionui Le Kremlin-Bicêtre „United“ klubui.

Jau pačioje rungtynių pradžioje prancūzai išsiveržė į priekį po tikslaus Vita Nzaka smūgio. Visgi vėliau „Inkarui“ pavyko kiek nuraminti varžovus ir pabandyti išlyginti rezultatą. Savo progas turėjo broliai Juozaičiai, Nerijus Mačiulis ir Justinas Zagurskas.

Tačiau antrajame kėlinyje turėtos persvaros kauniečiams nepavyko išsaugoti. Prancūzijos klubo atstovai po pertraukos smeigė du greitus įvarčius, tiesa Audriui Juozaičiui pavyko sušvelninti rezultatą – 3:1, bet po to sekė dar keturi tikslūs „United“ klubo šūviai į Kesto Judicko ginamus vartus.

Trečiadienį „Inkaras“ susitiks su Austrijos „Stella Rossa“ klubu, kuris vakar minimaliu rezultatu 3:2 pranoko Turkijos čempionus.

Rungtynių statistika

Le Kremlin-Bicêtre „United“ – Kauno „Inkaras“ 7:1 (1:0)
Vienos Hollgasse Hall
Teisėjai - Elchin Samadli (Azerbaidžanas), Viktor Bugenko (Moldavija), Kreshnik Hakrama (Albanija)

Įvarčiai: 2 min. V. Nzaka, 24, 36 min. D. Rondon, 25, 39 min. B. Francois, 27 min. A. Mohammed, 31 min. Juanillo (“United”); 26 min. A. Juozaitis (“Inkaras”)

Įspėti: 9 min. Juanillo, 11 min. Y. Mohammed, 26 min. V. Nzaka (“United”); 11 min. A. Markevičius, 27 min. J. Zagurskas, 33 min. H. Grigas (“Inkaras”)

"Inkaras": Kęstutis Judickas, Nerijus Mačiulis, Jaunius Juozaitis, Audrius Juozaitis, Audrius Markevičius, Deividas Bučinskas, Rimvydas Bakus, Henrikas Grigas, Mantas Bartašiūnas, Justinas Zagurskas, Marius Tamulis, Edgaras Petkevičius, Tomas Snapkauskas