Kauno derbyje triumfavo F. Dangubičiaus vedamas „Kauno Žalgiris“ © alyga.lt nuotr.

19-ajame „TOPsport A lygos“ ture įvyko jau trečiasis šiame sezone Kauno derbis. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai 4:1 (2:1) užtikrintai įveikė kitą miesto ekipą „Hegelmann“.

Jau 6-ąją rungtynių minutę po Žano Benedičičiaus perdavimo pavojingai iš arti smūgiavo Davidas Martinas Anane, tiesa, kamuolys skriejo virš Arijaus Bražinsko ginamų vartų.

20-ąją rungtynių minutę krito pirmasis susitikimo įvartis – Aldayras Hernandezas laimėjo oro dvikovą bei perdavė kamuolį Filipui Dangubičiui, kuris puikiu šūviu nuo skersinio išvedė žalgiriečius į priekį.

Ilgai minimalia persvara „Kauno Žalgirio“ futbolininkai nesidžiaugė – po Patrico Popescu pakelto kampinio Michaelas Thuique'as smūgiu galva rezultatą išlygino.

30-ąją minutę iš už baudos aikštelės ribų labai pavojingai smūgiavo P. Popescu, tačiau sėkmingai sužaidė Deividas Mikelionis, o po dar kelių akimirkų rumunas iš arti į vartus nepataikė.

Kėlinio pabaigoje nuostabią ataką sukūrė „Hegelmann“ futbolininkai, tiesa, ją vainikavo ne itin sėkmingas M. Thuique'o smūgis. Prieš pat kėlinio pabaigą rezultatą persverti pavyko Sauliaus Širmelio auklėtiniams – graži kombinacija baigėsi Grato Sirgėdo tiksliu smūgiu.

Antroji susitikimo dalis prasidėjo pagal aikštės šeimininkų scenarijų – greitos kontratakos metu po G. Sirgėdo perdavimo tiksliai smūgiavo buvęs „Hegelmann“ ekipos futbolininkas F. Dangubičius.

62-ąją minutę žalgiriečiai pradėjo varžovų triuškinimą – dar viena greita ataka bei dar vienas F. Dangubičiaus įvartis leido šeimininkams susikrauti trijų įvarčių pranašumą. Rungtynėms artėjant prie pabaigos abi komandos turėjo galimybių rezultatą švieslentėje pakeisti, tačiau progų išnaudoti nepavyko.

Pergalę iškovoję S. Širmelio auklėtiniai su 28 taškais pakilo į trečiąją vietą, o pralaimėjimą patyrę Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai liko antri.