Kauniečiai išlaikė M. Fridriką © E. Kniežausko nuotr.

32-metų universalusis Mantas Fridrikas ir Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” susitarė bendradarbiauti dar vienerius metus.

Krašto ir centro gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti futbolininkas, buvo vienas iš lyderių pernai. Pirma lyga jį įtraukė ir į simbolinę sezono rinktinę.

„Praėjusį sezoną vertinu tikrai gerai. Prieš sezoną klubui tikslai buvo keliami patys aukščiausi, manau, jog pritrūko truputį sėkmės, kad užliptume ant aukščiausio laiptelio. Kalbant apie asmeninį įvertinimą, tai tikrai smagu, kad įvertino, bet manau pats didžiausias laimėjimas tai buvo mūsų visos komandos pergalės.

Pernai buvome vieningi, stabilūs ir pasitikintys savimi”, – sakė M. Fridrikas.

Savo karjerą Mantas pradėjo gimtojo miesto FBK komandoje, trumpai krimto legionieriaus duoną Danijos Odensės „Fyn“ ekipoje.

Sugrįžęs į Lietuvą, futbolininkas sulaukė „Šiaulių“ klubo dėmesio, o vėliau pravėrė ir Vilniaus „Žalgirio“ duris, bet ilgą laiką buvo skolinamas Utenos „Uteniui“. 2016 metais žymaus Lietuvos futbolininko Roberto Fridriko sūnus sukirto rankomis su FK „Kauno Žalgiris“ klubu, tačiau antrąją sezono dalį jau atstovavo Alytaus DFK „Dainavos“ klubui, o vėliau persikraustė į Klaipėdos „Atlanto“ gretas ir žaidė ten iki 2018 metų vidurio.

M.Fridrikas yra debiutavęs ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje. 2010-aisiais futbolininkas pasirodė aikštėje kontrolinėse rungtynėse su Vengrija.

„Kitame sezone tikiuosi gero, kovingo ir stabilaus žaidimo ir dar vieno žingsnelio į priekį. Sau palinkėčiau ko labiausiai reikia, tai sveikatos ir ištvermės. O klubui – daug pergalių, didelio noro, kad nenustotų augti ir kad komanda į kiekvienas rungtynes eitų tarsi į paskutines”, – hegelmannsports.lt svetainei sakė M. Fridrikas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos